کد مطلب: 358381
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۰:۲۹

فرماندار سرپل ذهاب خبرداد:

پیش پذیرش 59 طرح اشتغالزایی در شهرستان سرپلذهاب

مرصادنیوز: فرماندار سرپل ذهاب گفت: تعداد 59 طرح با اعتبار 22 میلیارد و 159 میلیون تومان در حوزه صنعت،خدمات و کشاورزی در شهرستان سرپل ذهاب پیش پذیرش شده است که پیش بینی می شود زمینه اشتغال 207 نفرنیز فراهم شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز،محبت جمالی نیا در هفتمین جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان سرپل ذهاب هدف از برگزاری این جلسه را ارائه دادن برنامه ها و راهکارهای اجرایی  جهت بحث اشتغال عنوان کرد وگفت: بحث اشتغال جوانان باید از اولویت های مهم مسئولان شهرستان باشد.

وی افزود: سهمیه شهرستان سرپل ذهاب از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری از صندوق توسعه ملی 13 میلیارد و 970میلیون تومان است که تاکنون 6میلیارد و 527 تومان اعتبارجذب شده است و با 47درصد پرداختی، زمینه اشتغال 94نفر نیز فراهم شده است.

جمالی نیا ادامه داد: در این راستا 59 طرح با اعتبار 22 میلیارد و 159 میلیون تومان در حوزه صنعت،خدمات و کشاورزی پیش پذیرش شده است که پیش بینی می شود زمینه اشتغال 207 نفرنیز فراهم شود.

در ادامه رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی رویکرد جدی دولت را حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات سرمایه گذاران این بخش ذکر کرد و گفت: دستگاه های اجرایی باید با تدبیر و چاره اندیشی ، موانع پیش روی سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی را رفع کنند تا علاوه بر رونق تولید ، شاهد تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش های مختلف باشیم.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

حامیان فتنه باید از دولت کنار گذاشته شوند /مشکلات اقتصادی دستاویز فتنه جدید

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن حامیان فتنه از دولت بر دستاویز قرار گرفتن مشکلات معیشتی برای فتنه جدید تصریح کرد که رهبر معظم انقلاب پیشتر هشدار دادند.

پربازدیدها