کد مطلب: 358381
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۰:۲۹

فرماندار سرپل ذهاب خبرداد:

پیش پذیرش 59 طرح اشتغالزایی در شهرستان سرپلذهاب

مرصادنیوز: فرماندار سرپل ذهاب گفت: تعداد 59 طرح با اعتبار 22 میلیارد و 159 میلیون تومان در حوزه صنعت،خدمات و کشاورزی در شهرستان سرپل ذهاب پیش پذیرش شده است که پیش بینی می شود زمینه اشتغال 207 نفرنیز فراهم شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز،محبت جمالی نیا در هفتمین جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان سرپل ذهاب هدف از برگزاری این جلسه را ارائه دادن برنامه ها و راهکارهای اجرایی  جهت بحث اشتغال عنوان کرد وگفت: بحث اشتغال جوانان باید از اولویت های مهم مسئولان شهرستان باشد.

وی افزود: سهمیه شهرستان سرپل ذهاب از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری از صندوق توسعه ملی 13 میلیارد و 970میلیون تومان است که تاکنون 6میلیارد و 527 تومان اعتبارجذب شده است و با 47درصد پرداختی، زمینه اشتغال 94نفر نیز فراهم شده است.

جمالی نیا ادامه داد: در این راستا 59 طرح با اعتبار 22 میلیارد و 159 میلیون تومان در حوزه صنعت،خدمات و کشاورزی پیش پذیرش شده است که پیش بینی می شود زمینه اشتغال 207 نفرنیز فراهم شود.

در ادامه رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی رویکرد جدی دولت را حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات سرمایه گذاران این بخش ذکر کرد و گفت: دستگاه های اجرایی باید با تدبیر و چاره اندیشی ، موانع پیش روی سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی را رفع کنند تا علاوه بر رونق تولید ، شاهد تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش های مختلف باشیم.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سازمان حمایت از مصرف‌کننده چه نظارتی بر افزایش قیمت خودرو دارد؟

تخت‌گاز خودروسازان در سکوت وزارت صمت و مجلسی‌ها

مرصادنیوز: خودروسازان داخلی در غیاب نظارت سازمان‌های عریض و طویلی همچون حمایت از مصرف کننده و در سکوت وزارت صمت و مجلس کماکان اقدام به افزایش نجومی قیمت‌های خود می‌کنند.

پربازدیدها