کد مطلب: 358392
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۲:۲۰

معاون پرورشی آموزش وپرورش اسلام آبادغرب

آموزش و پرورش اسلام آبادغرب با تشکیل ۵۰ تیم کتاب خوانی در مسیر پایتخت کتاب ایران گام بر می دارد

مرصادنیوز: معاون پرورشی آموزش وپرورش اسلام آبادغرب از تشکیل ۵۰ تیم باشگاه کتاب خوانی کودک و نوجوان در سطح مدارس آموزش و پرورش شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از اسلام آباد خبر،  حسین مرعشیاز تشکیل ۵۰ تیم باشگاه کتاب خوانی کودک و نوجوان در سطح مدارس آموزش و پرورش شهرستان خبر داد.

  معاون پرورشی آموزش وپرورش اسلام آبادغرب گفت: طرح پایتخت کتاب ایران و طرح جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان از طرح های ارزشمندی است که می تواند به توسعه مطالعه و کتاب خوانی در سطح جامعه کمک کند.

وی افزود:  تاریخ هیچ تمدنی خالی از کتاب و کتابت نبوده ‌است، همه فرهنگ‌ها با کتاب آغاز می‌شوند و با کتاب رشد می‌کنند.

مرعشی عنوان کرد: آیین مقدس اسلام بیشترین بهره را از کتاب برده‌ است، چرا که پیامبر عظیم‌الشأن اسلام رسالتش را با فرمان «خواندن» از سوی خداوند آغاز می‌کند و در همین فرهنگ مقدس است که خداوند منان به قلم سوگند یاد می‌کند و معجزه‌ آخرین فرستاده‌اش را یک کتاب قرار داده‌ است.

معاون پرورشی آموزش و پرورش اسلام آبادغرب افزود : باعنایت به تلاش اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان در راستای اسلام آبادغرب در مسیر  پایتخت کتاب ایران، اداره آموزش وپرورش  با شرکت ۵۰ تیم در جام باشگاههای کتاب خوانی کودک و نوجوان آمادگی خود را درجهت حمایت از این طرح ارزشمند اعلام کرده است.

وی افزود : در همین راستا نمایشگاه کتابی را هم جهت بازدید همکاران ودانش آموزان بر پا نموده است و قصد داریم زمینه این نمایشگاه ها را در سطح مدارس فراهم کنیم.

مرعشی اظهار کرد : هم اکنون اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب در راستای طرح جام باشگاههای کتاب خوانی کودک و نوجوان که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنبال می شود، موفق به راه اندازی ۵۰ باشگاه شده است که آمار ارزشمند و قابل توجهی است .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سازمان حمایت از مصرف‌کننده چه نظارتی بر افزایش قیمت خودرو دارد؟

تخت‌گاز خودروسازان در سکوت وزارت صمت و مجلسی‌ها

مرصادنیوز: خودروسازان داخلی در غیاب نظارت سازمان‌های عریض و طویلی همچون حمایت از مصرف کننده و در سکوت وزارت صمت و مجلس کماکان اقدام به افزایش نجومی قیمت‌های خود می‌کنند.

پربازدیدها