کد مطلب: 358392
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۲:۲۰

معاون پرورشی آموزش وپرورش اسلام آبادغرب

آموزش و پرورش اسلام آبادغرب با تشکیل ۵۰ تیم کتاب خوانی در مسیر پایتخت کتاب ایران گام بر می دارد

مرصادنیوز: معاون پرورشی آموزش وپرورش اسلام آبادغرب از تشکیل ۵۰ تیم باشگاه کتاب خوانی کودک و نوجوان در سطح مدارس آموزش و پرورش شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از اسلام آباد خبر،  حسین مرعشیاز تشکیل ۵۰ تیم باشگاه کتاب خوانی کودک و نوجوان در سطح مدارس آموزش و پرورش شهرستان خبر داد.

  معاون پرورشی آموزش وپرورش اسلام آبادغرب گفت: طرح پایتخت کتاب ایران و طرح جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان از طرح های ارزشمندی است که می تواند به توسعه مطالعه و کتاب خوانی در سطح جامعه کمک کند.

وی افزود:  تاریخ هیچ تمدنی خالی از کتاب و کتابت نبوده ‌است، همه فرهنگ‌ها با کتاب آغاز می‌شوند و با کتاب رشد می‌کنند.

مرعشی عنوان کرد: آیین مقدس اسلام بیشترین بهره را از کتاب برده‌ است، چرا که پیامبر عظیم‌الشأن اسلام رسالتش را با فرمان «خواندن» از سوی خداوند آغاز می‌کند و در همین فرهنگ مقدس است که خداوند منان به قلم سوگند یاد می‌کند و معجزه‌ آخرین فرستاده‌اش را یک کتاب قرار داده‌ است.

معاون پرورشی آموزش و پرورش اسلام آبادغرب افزود : باعنایت به تلاش اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان در راستای اسلام آبادغرب در مسیر  پایتخت کتاب ایران، اداره آموزش وپرورش  با شرکت ۵۰ تیم در جام باشگاههای کتاب خوانی کودک و نوجوان آمادگی خود را درجهت حمایت از این طرح ارزشمند اعلام کرده است.

وی افزود : در همین راستا نمایشگاه کتابی را هم جهت بازدید همکاران ودانش آموزان بر پا نموده است و قصد داریم زمینه این نمایشگاه ها را در سطح مدارس فراهم کنیم.

مرعشی اظهار کرد : هم اکنون اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب در راستای طرح جام باشگاههای کتاب خوانی کودک و نوجوان که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنبال می شود، موفق به راه اندازی ۵۰ باشگاه شده است که آمار ارزشمند و قابل توجهی است .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

حامیان فتنه باید از دولت کنار گذاشته شوند /مشکلات اقتصادی دستاویز فتنه جدید

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن حامیان فتنه از دولت بر دستاویز قرار گرفتن مشکلات معیشتی برای فتنه جدید تصریح کرد که رهبر معظم انقلاب پیشتر هشدار دادند.

پربازدیدها