کد مطلب: 358404
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۷:۱۲

کتک خوردن دختر انگلیسی از پلیس اسپانیایی

مرصادنیوز: پلیس اسپانیایی در اقدامی شوک برانگیز و بدون هیچ دلیل موجهی دختر انگلیسی را که قصد جدا کردن طرفین دعوا را داشت با باتوم کتک زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از "تیتریک"؛  پلیس اسپانیایی در اقدامی شوک برانگیز و بدون هیچ دلیل موجهی دختر انگلیسی را که قصد جدا کردن طرفین دعوا را داشت با باتوم کتک زد.

ویدئوی ضبط شده نشان می دهد که دو مرد انگلیسی در حال مشاجره و دعوا در خیابان هستند که زن جوانی که نامش فاش نشد، برای جدا کردن آنها می آید.
 
کتک خوردن دختر انگلیسی از پلیس اسپانیایی
 

به نقل از dailymail،دقایقی پس از این مشاجره، دو افسر گارد کشوری وارد صحنه می شوند و بدون اینکه هشداری از جانب آنها شنیده شود، با باتوم شروع به کتک زدن سه انگلیسی می کنند.

در این فیلم شاهد این هستیم که زن جوان بیگناه در حین کتک خوردن از شدت درد ناله می کند و جیغ می کشد. یکی دیگر از مردان نیز به سمت پیاده رو هول داده می شود.

این چنین رفتارهایی در مکان ها و موقعیت های دیگر از پلیس اسپانیا دیده شده است.


معصومه میرحسینی - تیتریک

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها