کد مطلب: 358405
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۷:۲۷

قصور دانشگاه علوم پزشکی البرز در معدوم سازی داروهای انبار دختر وزیر/ دادستان کرج: برای معاونت غذا و داروی این دانشگاه دستور تعقیب صادر شد

مرصادنیوز: دادستان عمومی و انقلاب کرج از تشکیل پرونده قضایی برای معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی البرز در رابطه با انبار داروی متعلق به دختر وزیر سابق خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از تیتریک، بیستم مرداد ماه سال جاری بود که یک انبار مواد دارویی توسط شبکه شناسایی بسیج در استان البرز کشف شد.

ارزش داروهای ضبط شده از این انبار بالغ بر 5 میلیارد و 800 میلیون تومان برآورد شد و بررسی های اولیه نشان داد یکی از مالکین این انبار دختر یکی از وزرای دولت یازدهم است.

هشتم شهریور ماه بود که یک منبع آگاه خبر از بازداشت دختر وزیر سابق داد و به فارس گفت: شرکت "پ.ر" متعلق به دختر وزیر است که بدهی 350 میلیاردی به شبکه دارویی کشور دارد.

به دنبال تشکیل پرونده در دادسرای اقتصادی، سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد: دختر وزیر سابق که پیشتر خبر کشف انبار احتکار دارو از وی در رسانه ها منتشر شده بود، به خاطر عجز از تودیع قرار وثیقه 400 میلیارد تومانی، بازداشت و روانه زندان شده است

واما روز گذشته هجدهم مهر ماه، دادستان عمومی و انقلاب کرج از تشکیل پرونده قضایی برای معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی البرز در رابطه با انبار داروی متعلق به دختر وزیر سابق خبر داد.

حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب کرج در خصوص گزارش سازمان تعزیرات حکومتی مبنی بر تخلف دانشگاه عمومی پزشکی در پرونده انبار دارو متعلق به دختر یکی وزرا به باشگاه خبرنگاران گفت: سازمان تعزیرات حکومتی گزارشی در رابطه با قصور دانشگاه علوم پزشکی در معدوم سازی داروهای متعلق به انبار دختر وزیر سابق ارسال کرده است که بنده برای معاونت غذا و داروی این دانشگاه دستور تعقیب صادر کردم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته شده انبار توقیف شده مجددا از سوی دانشگاه علوم پزشکی البرز در اختیار دختر وزیر سابق قرار گرفته و به همین علت دوباره توقیف شده است، افزود: در این رابطه سازمان تعزیرات حکومتی باید پاسخ دهد و هم اکنون در دادستانی کرج برای معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی البرز پرونده ای تشکیل شده تا به اتهامات رسیدگی شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

حامیان فتنه باید از دولت کنار گذاشته شوند /مشکلات اقتصادی دستاویز فتنه جدید

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن حامیان فتنه از دولت بر دستاویز قرار گرفتن مشکلات معیشتی برای فتنه جدید تصریح کرد که رهبر معظم انقلاب پیشتر هشدار دادند.

پربازدیدها