کد مطلب: 358526
شنبه ۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۷:۱۲

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:

برگزاری نمایشگاه کتاب ویژه نویسندگان در اسلام آبادغرب

مرصادنیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آبدغرب از برگزاری نمایشگاه کتاب ویژه نویسندگان اسلام آبادغرب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از  اسلام آباد خبر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آبدغرب از برگزاری نمایشگاه کتاب ویژه نویسندگان اسلام آبادغرب خبر داد.

 خسرو تمری با اشاره به در پیش بودن طرح پایتخت کتاب ایران گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در نظر دارد نمایشگاه کتابی از مجموعه  نویسندگان اسلام آبادغرب با هدف معرفی اهل قلم شهرستان برگزار نماید.

وی گفت : اسلام آبادغرب از ظرفیت گسترده ای در حوزه های مختلف از جمله نویسندگی برخوردار است و لذا از همه گردآورندگان، محققان و نویسندگان اسلام آبادغرب در سراسر کشور و در حوزه های مختلف علمی و فرهنگی و هنری و دانشگاهی دعوت بعمل می آید ١ یا ٢  نسخه از آثار خود را تا تاریخ ١٥ آبان ماه تحویل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آبادغرب واقع در مجتمع غدیر نمایند.

وی افزود یکی از اهداف این نمایشگاه معرفی نویسندگان شهرستان است و در صورت فراهم شدن بستر این نمایشگاه سعی می کنیم با دعوت از دانش آموزان مدارس زمینه های معرفی این عزیزان را بیشتر فراهم کنیم.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ٠٨٣٤٥٢٢٢٢٢٥ یا ٠٨٣٤٥٢٤٢٦٦٥ تماس حاص نمایند.

 

 
 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نماینده مردم سنقر در مجلس:

اقدامات قوه‌قضاییه گامی برای ترمیم اعتماد مردم و حاکمیت است

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی، اقدامات اخیر قوه‌قضاییه را گامی در راستای تحکیم و ترمیم حاکمیت و مردم و شایسته تقدیر دانست.

پربازدیدها