کد مطلب: 358537
شنبه ۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۹:۳۴

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری:

علمای اهل سنت نقش مهمی در مقابل تفکرات انحرافی داشته‌اند

مرصادنیوز: معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری گفت: علما و روحانیون اهل سنت ما نقش بسیار مهمی را در مقابل تفکرات انحرافی که ریشه همه آنها از سوی دشمنان اسلام است داشته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام احمد مروی امروز شنبه در شورای اداری شهرستان ثلاث باباجانی اظهار داشت: وظیفه ماست که نگذاریم مرجعیت روحانیون اهل سنت در این منطقه از بین برود و از همه امکانات برای تقویت این روحانیون استفاده کنیم.

وی افزود: روحانیون و طلبه های اهل سنت باید آگاه و مسلط به مسایل روز و شبهات باشند و دوره های مورد نیاز آنها از سوی مسوولان ذیربط برگزار و حمایت شود.

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری گفت: هدف دشمنان ما اصل اسلام و همه مسلمانان است و برای ضربه زدن به آنها از هر حربه و وسیله‌ای استفاده می‌کند و این وظیفه روحانیون است که با زنده نگاه داشتن اسلام ناب در جذب هرچه بیشتر جوانان تلاش کنند.

حجت الاسلام مروی اظهار داشت: بر خلاف حکومت های پیشین قاجار و پهلوی که از تاراج ثروت مردم و کشور فروگذاری نکردند، مبنای اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم است و در این نظام هر مسوولی که قبول مسئولیت می کند در اصل خدمتگزار مردم محسوب می شود و خدمت در مناطقی این چنین اجر دوچندان دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نماینده مردم سنقر در مجلس:

اقدامات قوه‌قضاییه گامی برای ترمیم اعتماد مردم و حاکمیت است

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی، اقدامات اخیر قوه‌قضاییه را گامی در راستای تحکیم و ترمیم حاکمیت و مردم و شایسته تقدیر دانست.

پربازدیدها