کد مطلب: 358559
یکشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۸:۳۲

مدیرعامل توزیع نیروی برق کرمانشاه:

آماده برق رسانی به موکب ها در ایام اربعین هستیم

مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از آمادگی این شرکت برای برق رسانی به موکب های اربعین خبر داد.

علیمراد مرادی مجد در گفتگو با خبرنگار مرصاد با بیان اینکه همه ساله در ایام اربعین آماده برق رسانی به موکب ها هستیم اظهار داشت: برق رسانی به موکبها از کنگاور تا اسلام آباد به صورت ویژه انجام می شودو موکب های مسیر مرز مهران نیز که از اسلام آباد و حمیل عبور می کند تامین برق می شوند.

وی افزود: سال گذشته برای بازگشایی مرز خسروی از اسلام آباد غرب تا قصرشیرین برق رسانی انجام شد و در قصرشیرین هم ۱۵۰ هکتار زمینی که برای پارکینگ آماده شده بود با برج های نوری و با کیفیت خیلی خوب طرح روشنایی آن اجرا شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه سال گذشته ۲۰ کیلومتر خط فشار متوسط برای تقویت برق مرزخسروی از حد فاصل قصرشیرین تا خسروی ایجاد شده گفت: روشنایی بین قصرشیرین و خسروی که سالها وجود نداشته بازسازی شد و برق ۱۲۰ موکب تامین شد.

وی با بیان اینکه امسال درصورت بازگشایی مرز خسروی آماده برق رسانی به موکبها هستیم تصریح کرد: در این باره هر هفته جلسه ستاد اربعین در استانداری تشکیل می شود.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لزوم به‌کارگیری ظرفیت‌های خالی تولید؛

مصری: توان تولید کشور 3 برابر میزان فعلی است

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با تاکید بر لزوم به‌کارگیری ظرفیت‌های خالی تولید گفت: توان تولید کشور 3 برابر میزان فعلی است.

پربازدیدها