کد مطلب: 358564
یکشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۹:۵

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه خبر داد:

کشف ۸۰ انبار احتکار کالا در کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از کشف ۸۰ انبار احتکار کالا در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از اداره کل تعزیرات حکومتی کرمانشاه، داریوش جودکی اظهار داشت: در گشت مشترک تعزیرات و دستگاه های نظارتی بیش از ۲۰۰ انبار کالا در کرمانشاه بازرسی شد.

وی با اشاره به اجرای گشت های مشترک تعزیرات حکومتی و دستگاه های نظارتی مبارزه با احتکار کالا در کرمانشاه گفت: این گشت ها متشکل از رئیس شعبه تعزیرات حکومتی به همراه بازرسان سازمان صمت ، اتاق اصناف ، پلیس آگاهی و سایر دستگاه های متولی امر نظارت در سطح استان است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه افزود: بیش از ۲۰۰ مورد بازرسی از انبار های کالایی صورت گرفته است و در این راستا ۸۰ انبار متخلف را شناسایی و ضمن تشکیل پرونده با تخلف احتکار کالاها برخورد قضایی صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: در این انبارها کالاهایی از قبیل لوازم یدکی ، لاستیک ، برنج ، مواد شوینده کشف و برای متخلفان مبلغ ۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون و ۲۹۳ هزار و ۶۱۸ ریال جریمه نقدی علاوه بر ضبط کلیه کالا ها و صدور دستور عرضه در شبکه قانونی را صادر کردند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وزارت «بهداشت» پاسخگو باشد؛

اقدام جنجالی دانشگاه علوم پزشکی / پرداخت حق «محرومیت از مطب» به کارکنان رشته‌های نامرتبط!

مرصادنیوز: پرداخت حق محرومیت از مطب در حالی که باید بر اساس قانون به کارکنان رشته‌های مرتبط با پزشکی پرداخت شود اما کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در رشته‌های کاملا نامرتبط هم از این حق استفاده می‌کنند.