کد مطلب: 358624
یکشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۸:۰

انتقاد استاندار کرمانشاه از عدم پیگیری اجرای مصوبات سفر رهبری

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: چرا با وجود گذشت هفت سال از سفر مقام معظم رهبری به استان هنوز اجرایی نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند امروز یکشنبه در جلسه بررسی وضعیت بودجه سال ۹۸ استان کرمانشاه اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه هم باید به دنبال تصویب این موضوع باشد و با تصویب آن سهمیه هادی را می توان به شرق استان اختصاص دهیم.

وی با اشاره به وضعیت اعتبارات افزود: وضعیت استان در اعتبارات هزینه‌ای در بین استانها مناسب نیست.

استاندار کرمانشاه خواستار رایزنی و لابی گری مدیران دستگاه های اجرایی برای افزایش سهم استان کرمانشاه در لایحه بودجه سال آینده شد.

بازوند در خصوص تبصره ۱۹ بودجه نیز اظهار داشت: سازوکار این تبصره برای سرمایه گذاران که با بانکها سروکار دارند سخت است، چرا که بانکها در این زمینه محافظه کارانه عمل می کند و با این وجود بعید است توفیقی حاصل شود.

وی تصریح کرد: بانکها ظرفیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری هستند اما باید سازوکار استفاده مناسب از این ظرفیت ها برای بخش خصوصی تبیین شود.

بازوند در ادامه به رویکردهای موجود در اتمام پروژه های نیمه تمام گفت: این رویکرد که برای پروژه های با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی رشد اعتبارات ۲.۷ برابری در نظر گرفته شده پیشنهادی منطقی و به نفع مصالح نظام است.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: البته این پیشنهاد بیشتر به نفع استانهای برخوردار است، اما برای استانهایی با وضعیت کرمانشاه این رویکرد مشکلی را رفع نمی کند.

وی در ادامه از اجرایی نشدن گنجاندن سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان در لایحه بودجه برای پیگیری سفر مقام معظم رهبری گفت: سازمان برنامه و بودجه استان باید دلیلی برای عدم پیگیری این موضوع داشته باشد.

بازوند اظهار داشت: با وجود عوض شدن سه رییس سازمان برنامه و بودجه و پنج استاندار چرا باید هنوز این موضوع محقق نشود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آنچه دولت باید امسال انجام دهد؛

بازیگران اصلی رونق تولید در جنگ تمام عیار اقتصادی

مرصادنیوز: رونق تولید در شرایط جنگ اقتصادی نیازمند الزاماتی است که دولت باید آنها را فراهم آورد.

پربازدیدها