کد مطلب: 358648
دوشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۶:۱۲

ارسال‌کننده پیامک به نمایندگان مجلس در ماجرا CFT:

پیامک به نمایندگان در جهت روشنگری بود /قصد اهانت و تهدید نداشتیم /نهی از منکر را ادامه می‌دهیم

مرصادنیوز: ارسال‌کننده پیامک به نمایندگان مجلس در ماجرا CFT، انجام نهی از منکر را دلیل اصلی ارسال پیامکها به نمایندگان عنوان کرد و گفت: قصد اهانت و تهدید نداشتیم و این راه را ادامه می‌دهیم.

خلیل موحد در گفتگو با خبرنگار مرصاد در خصوص ارسال پیامک به نمایندگان مجلس در ماجرای تصویب CFT گفت: در جهت وظیفه شرعی یعنی امر به معروف و نهی از منکر سالهاست مسئولان را هدف نهی از منکر قرار داده‌ایم.

مسئول حسینیه قرآن و عترت افزود: در ماجرای اخیر هم دیدیم که کلاه دیگری شبیه برجام تحت CFT بر سر مردم می‌رود و وظیفه خود دانستیم تا روشنگری کنیم.

عضو سابق شورای شهر مشهد بیان داشت: چندین جلسه کارشناسی با حضور کارشناسان استانی و ملی برگزار کردیم و ابعاد آنرا تشریح کردند و توضیح دادند و با روشن شدن موضوع برای نخبگان به دنبال ابزاری برای ممانعت از این اتفاق بودیم.

موحد ادامه داد: یکی از روش های ما همان ارسال پیامک بود که می‌خواستیم این خطرات را به گوش نمایندگان برسانیم و از این خطا جلوگیری کنیم.

وی یادآور شد: پیامک‌هایی که ارسال کردیم هم اثرات مثبتی داشت و 129 نماینده به آن رای منفی دادند که نشانه اثرگذاری حرکت مردمی است.

مسئول حسینیه قرآن و عترت ادامه داد: در کنار اینها شاید چند پیامکی هم با اهانت بوده که بنده خبر ندارم، چون در جمع های ما عنوان می کردیم که کسی حق اهانت و تهدید ندارد و هرکس این کار را انجام دهد مسئولیتش با خودش است.

موحد تصریح کرد: اصل کار بسیار خوب بود و ما آنرا با رعایت اخلاق ادامه می‌دهیم؛ شانتاژ‌ی هم که می‌شود می‌خواهند اذهان را به حاشیه ببرند که اصل قضیه فراموش شود.

عضو سابق شورای شهر مشهد اظهار داشت: حضرت آقا فرمودند که این کنواسیون‌هایی که پخت و پز آنهاست به درد ما نمی خورد اگر قانون لازم است خودتان تصویب کنید

وی گفت: برخی از نمایندگان ادعا کردند که مقام معظم رهبری طی نامه‌ای موافقت کرده‌اند؛ بنده هم طی گفتگویی اعلام کردم که اگر ایشان که علنا این صحبتها را کرده در خفا چیز دیگری گفته باشد بنده از ولایت ایشان خارج می‌شوم و دیدید که در نامه ایشان هم آمده است که با «بررسی مخالف نیستم» و هرگز بحث موافقت مطرح نشده است.

موحد در پایان گفت: قاطعانه نهی از منکر را ادامه می‌دهیم تا منافع مردم را تامین کنیم و هرکس سد مردم شود و تضییع حقوق کند با آنها مقابله می‌کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

 سردار ریحانی در گفتگو با مرصاد خبر داد:

ارسال کمک‌های سپاه نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه به سیل‌زدگان

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه اظهار داشت: کمک‌های سپاه نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه برای کمک به سیل‌زدگان ارسال شده است.

پربازدیدها