کد مطلب: 358871
چهارشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۸:۸

آیا طومار پارلمان محلی پیچیده می‌شود؟

شورای «شهر» در مسلخ!

مرصادنیوز: فردا قرار است کلاف سردرگم مدیریت شهری کرمانشاه باز شود و شورای حل اختلاف استان برای رسیدگی به قصور شورایی ها در انتخاب شهردار رسیدگی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، 100 روز است که شهر، شهردار ندارد؛ پرونده شورای شهری‌های حاشیه ساز این کلانشهر بعد از ناکامی در انتخاب شهردار به شورای حل اختلاف استان رفت تا آنجا طومار این پارلمان شهری را بپیچند.

این شورای شهری های پرحاشیه که  گام اول را در مراسم تحلیف سست برداشتند حالا باید شاهد ویرانی این نماد دموکراسی  باشند و امروز این پارلمان را به  مسلخی کشانده اند که احتمال قریب به یقین انحلالش قطعی است.

زمانی که چنددستگی، تشتت و لابی‌گری در شورای اسلامی شهر کرمانشاه به اوج خود رسید و عملکرد این پارلمان محلی را زیر سوال برد، کاربران توئیتر اعتراض خود را به این موضوع با ترند کردن هشتگ شورای-شر مطرح کردند و نشان می داد که افکار عمومی از انتخاب خود به شدت پشیمان بودند.

شورای شهری هایی که با لابی گری و جمع کردن امضا قرار بود یکی از میان خودشان را به کرسی شهردار بنشانند بعد از اینکه معادلاتشان بهم خورد سعی کردند که با کارشکنی مانع از انتخاب شهردار از طیف مقابل شوند و روند 6 و 5 قبلی خودشان را پیش گرفتند و همین هم سرآغازی برای ختم پرونده شورای شهر شد.

پس از کش و قوس های فراوان و غیبت های چندباره اعضا و گزینه های سفارشی و... حالا فردا قرار است شورای حل اختلاف استان به پرونده آنها رسیدگی کند.

این روزها همه منتظرند و چشم به شورای حل اختلاف استان دوخته اند تا ببینند تکلیف شورای شهری که به زعم هر دو رییس آن برای مردم مضر بوده است به کجا ختم می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی آرزوهای صدام در «بازی‌دراز» خاک شد؛

یادی از فاتحان قله عرفان در غربت جبهه‌های غرب

مرصادنیوز: 38 سال پیش در همین روزها بود که عملیات غرور‌آفرین بازی‌دراز شکل گرفت و دلیرمردان جبهه‌های غرب آرزوهای صدام برای فتح ایران را برای همیشه در همان سال‌های اول در آنجا خاک کردند.

پربازدیدها