کد مطلب: 358890
چهارشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۱:۱

مدیرعامل توزیع برق کرمانشاه:

مشکل کمبود برق نداریم/ باد و بارش باران علت برخی خاموشی ها

مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه با بیان اینکه در استان مشکل کمبود برق نداریم گفت: برخی خاموشی ها به دلیل وزش باد و باران است.

 علیمراد مرادی مجد در گفتگو با خبرنگار مرصاد، درباره خاموشی های رخ داده در برخی نقاط سطح شهر اظهار داشت: در ایام پاییز به دلیل برخورد شاخه های درختان با سیم های برق شاهد قطعی های کوتاه برق در برخی نقاط هستیم.

وی با بیان اینکه این قطعی ها به دلیل فصل پاییز و بارش باران است افزود: در صورت بروز مشکل نیروهای شرکت توزیع برق به سرعت نسبت به رفع آن اقدام می کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه با تاکید بر اینکه خاموشی های مذکور اگرچه کوتاه مدت است اما توسط نیروهای شرکت توزیع ثبت و بررسی می شود بیان کرد: در صورت تکرار قطعی برق موارد از طریق تماس با ۱۲۱ اطلاع رسانی شود.

وی تصریح کرد: در این فصل مشکل کمبود برق نداریم بلکه تنها از نظر آب و هوایی به دلیل بارندگی و برخورد شاخه های درختان با شبکه برق این مشکل ایجاد می شود.

مرادی مجد گفت: نیروهای این شرکت با همکاری شهرداری اقدام به شاخه زنی می کنند تا از قطعی برق در برخی مناطق به دلیل برخورد شاخه ها با کابل ها جلوگیری کنند.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سپاه باز هم خوش درخشید؛

سنگ تمام نورچشمی‌های انقلاب برای زوار / خدمتی از جنس عشق

مرصادنیوز: سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در مرز خسروی با تمام امکانات اعم از زائرسرای سیدالشهدا با ظرفیت اسکان 5000 نفر در روز، برپایی موکبی با ظرفیت پذیرایی روزانه 8000 نفر و استقرا بیمارستان صحرایی و ... به زوار خدمت رسانی می کند.

پربازدیدها