کد مطلب: 358975
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۰:۳۴

مدیرکل گمرکات کرمانشاه عنوان کرد

ضوابط سفر با خودروی شخصی به عتبات عالیات

مرصادنیوز: مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه ضوابط سفر با خودروی شخصی به عتبات عالیات را اعلام کرد.

خلیل حیدری در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: طی دستوری از طرف گمرکات کشور برای کسانی که با خودروی شخصی قصد خروج موقت جهت مشرف شدن به کربلا را دارند از طرف مرز ایران هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود.

وی افزود: اما از طرف بخش عراق سال گذشته ۱۴۰ تا ۱۵۰ دلار دریافت می کردند که با توجه به بالا رفتن نرخ دلار بدون شک این مقدار نیز افزایش پیدا کرده است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: از آنجایی که خروج از مرز خسروی امکان پذیر نیست لذا کسانی که قصد خروج موقت را دارند از طرف مرز مهران برای آنها برگ مجوز گمرک ایران صادر می شود.

ویتصریح کرد: با توجه به اینکه خروج با وسیله نقلیه شخصی برای یک نفر به صرفه نیست پیشنهاد می کنم افراد به صورت گروهی و با خودروهای ون به این سفر مشرف شوند تا هزینه ها برای آنها کمتر شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی آرزوهای صدام در «بازی‌دراز» خاک شد؛

یادی از فاتحان قله عرفان در غربت جبهه‌های غرب

مرصادنیوز: 38 سال پیش در همین روزها بود که عملیات غرور‌آفرین بازی‌دراز شکل گرفت و دلیرمردان جبهه‌های غرب آرزوهای صدام برای فتح ایران را برای همیشه در همان سال‌های اول در آنجا خاک کردند.

پربازدیدها