کد مطلب: 359020
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۶:۹

تداوم اقدامات امنیتی مربوط به اربعین حسینی در کربلا

مرصادنیوز: منابع عراقی از شروع عملیات شهاب ضد گروههای تروریستی در راستای اقدامات امنیتی ویژه اربعین امام حسین(ع) و حمایت کربلا از سمت صحرای غربی خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از النهرین، فرقة العباس وابسته به حشد شعبی عراق با صدور بیانیه ای از شروع عملیات شهاب برای تامین امنیت مرزهای استان کربلا با صحرای غربی خبر داد.

در این بیانیه آمده است: در ساعات اولیه بامداد، عملیات شهاب برای تفتیش و تعقیب گروههای تروریستی که در نزدیکیصحرای غربی تا استان کربلا و به موازات دریاچه الرزازه از سمت الانبار قرار دارند، آغاز کردند که این عملیات با حمایت و پشتیبانی نیروهای وابسته به فرماندهی عملیات فرات مرکزی و پلیس عراق و پلیس استان کربلا انجام می شود.

فرقة العباس بیان کرد:صحرای غربی عراق از مناطق صعب العبوری است که گروههای تروریستی از آن به عنوان محلی برای تحرکات خود استفاده می کنند. عملیات تفتیش و تعقیب در راستای اقدامات امنیتی ویژه اربعین امام حسین(ع) و حمایت کربلا از سمت صحرای غربی است. 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی یخبندان آقای مدیرکل را غافلگیر کرد؛

استخاره مدیریت بحران کرمانشاه برای تعطیلی مدارس!

مرصادنیوز: تعطیلی مدارس کرمانشاه امروز با ناهماهنگی‌هایی روبرو شد که همه را سردرگم کرده بود.

پربازدیدها