کد مطلب: 359029
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۹:۱۸

زائران با مدارک رسمی و معتبر به مرز شلمچه مراجعه کنند

مرصادنیوز: فرمانده قرارگاه اربعین نیروی انتظامی در شلمچه گفت: زائران باید با گذرنامه و ویزا معتبر در مرز شلمچه حضور پیدا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، علی‌اکبر سقایی، با اشاره به تردد روان زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه، اظهار کرد: زائران از مبدأ حرکت خود ویزا را تهیه کنند زیرا در مرز شلمچه ویزا صادر نمی‌شود.

وی تصریح کرد: زائران باید با گذرنامه و ویزا معتبر در مرز شلمچه حضور پیدا کنند و بدون داشتن مدارک قانونی به مرزها مراجعه نکنند.

فرمانده قرارگاه اربعین نیروی انتظامی در شلمچه خاطرنشان کرد: از هفته گذشته تا امروز حدود ۱۰۰ زائر به دلیل ویزا جعلی بازگردانده شده‌اند.

سقایی در رابطه با امنیت حاکم در مرز شلمچه عنوان کرد: مرز بین‌المللی شلمچه از امن‌ترین گذرگاه‌ها به حساب می‌آید و هیچ مشکل امنیتی در این مرز وجود ندارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی آرزوهای صدام در «بازی‌دراز» خاک شد؛

یادی از فاتحان قله عرفان در غربت جبهه‌های غرب

مرصادنیوز: 38 سال پیش در همین روزها بود که عملیات غرور‌آفرین بازی‌دراز شکل گرفت و دلیرمردان جبهه‌های غرب آرزوهای صدام برای فتح ایران را برای همیشه در همان سال‌های اول در آنجا خاک کردند.

پربازدیدها