کد مطلب: 359031
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۲۰:۳۷

از سوی هیات حل اختلاف استان کرمانشاه صورت گرفت؛

تشکیل کمیته ویژه برای بررسی قصور شورای شهر در انتخاب شهردار

مرصادنیوز: فرماندار کرمانشاه از تشکیل کمیته ویژه برای بررسی مسائل شورای شهر کرمانشاه از سوی هات حل اختلاف استان خبر داد.

فضل‌الله رنجبر در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  در مورد نتیجه جلسه هیات حل اختلاف استان کرمانشاه برای بررسی پرونده شورای شهر کرمانشاه اظهار داشت: هیات حل اختلاف و رسیدگی به شوراهای استان به ریاست استاندار و با حضور تمامی اعضا تشکیل شد.

وی افزود: پس از بحث و بررسی مفصل در خصوص گزارش فرماندار کرمانشاه تصمیم گرفته شد در راستای اعمال ماده ۹۱ قانون شوراها کمیته ای متشکل از سه نفر از مقامات استانی اسناد، مدارک و فیلم ها را در خصوص قصور و کوتاهی تک تک اعضای شورا و هم کلیت اقدام عدم انتخاب به موقع شهردار در مهلت قانونی سه ماهه را بررسی و این کمیته جمع بندی و نظر را ظرف مدت ۱۰ روز به دبیرخانه هیات جهت اتخاذ تصمیم در جهت اجرای ماده ۹۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شهر و روستا تحویل دهد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی آرزوهای صدام در «بازی‌دراز» خاک شد؛

یادی از فاتحان قله عرفان در غربت جبهه‌های غرب

مرصادنیوز: 38 سال پیش در همین روزها بود که عملیات غرور‌آفرین بازی‌دراز شکل گرفت و دلیرمردان جبهه‌های غرب آرزوهای صدام برای فتح ایران را برای همیشه در همان سال‌های اول در آنجا خاک کردند.

پربازدیدها