کد مطلب: 359165
شنبه ۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۸:۰

استاندار کرمانشاه:

مبلغ ۲۳ هزار میلیارد ریالی امهال وامها کافی نیست /برخی مدیران از زلزله هم بدترند

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: بررسی ها نشان داده که مبلغ امهال شده وام ها پاسخگو نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند امروز شنبه در کارگروه اشتغال حمایتی اظهار داشت: ۲۳هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال تسهیلات امهال شده جوابگو نیست، بانکها مجموع تسهیلات لازم را سریعتر اعلام کنند.

وی با انتقاد از عملکرد بانکها در ارایه تسهیلات به واحدهای تولیدی گفت: چرا بعد از گذشت ۱۰ ماه برخی واحدهای تولیدی هنوز یک ریال تسهیلات دریافت نکرده اند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه از مدیران صنعت انتظار بیشتری در خصوص رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی داریم، تصریح کرد: برخی مدیران از زلزله هم بدترند.

بازوند بر ضرورت رفع مشکلات واحدهای صنعتی مناطق زلزله زده تاکید کرد و خواستار پیگیری بیشتر مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین بانکها برای رفع این مشکلات شد.

هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه نیز در این جلسه اظهار داشت: بر اساس قانون بانکها تسهیلات جدید را نباید منوط به امهال وام های قبلی کنند.

گفتنی است، در این جلسه تعدادی از واحدهای تولیدی زلزله زده به بیان مشکلات خود پرداختند و تصمیماتی برای رفع آنها صورت گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سپاه باز هم خوش درخشید؛

سنگ تمام نورچشمی‌های انقلاب برای زوار / خدمتی از جنس عشق

مرصادنیوز: سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در مرز خسروی با تمام امکانات اعم از زائرسرای سیدالشهدا با ظرفیت اسکان 5000 نفر در روز، برپایی موکبی با ظرفیت پذیرایی روزانه 8000 نفر و استقرا بیمارستان صحرایی و ... به زوار خدمت رسانی می کند.

پربازدیدها