کد مطلب: 360150
پنجشنبه ۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۷:۳۹

بی‌تدبیری‌ها باز هم دامن زوار را گرفت؛

سوءاستفاده اتوبوس‌ها و سرگردانی زوار لب مرز /کرایه 400 هزار تومانی «مهران - تهران»

مرصادنیوز: سوءاستفاده راننده‌های اتوبوس و بی‌تدبیری دولت در نظارت بر ناوگان حمل و نقل موجب سرگردانی زوار لب مرز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، با آغاز موج بازگشت زوار اربعین به کشور و افزایش تقاضا برای وسایل حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوس در مرزهای کشور در حالی که برخی از استانها آمادگی خود را برای انتقال بدون دردسر زوار از مرز اعلام کرده‌اند، اما شب گذشته این بی‌تدبیری‌ها موجب سرگردانی زوار شد.

در سایه عدم نظارت مسئولان شب گذشته این زیاده‌خواهی و سوءاستفاده راننده‌ها به اوج خود رسید و اتوبوس‌ها برای انتقال زوار از مرز مهران تا تهران کرایه 400 هزار تومانی را طلب می‌کردند!

این موضوع باعث اعتراض زوار به راننده‌ها شد و آنها ترجیح دادند که شب سرد مهران را تا صبح در جوار مرز و روی زمین خاکی سر کنند اما به راننده‌های زیاده‌خواه باج ندهند.

جمعی از زوار در گفتگو با خبرنگار مرصاد از این وضعیت و بی‌تدبیری دولت به شدت انتقاد کرده وبه عملکرد دولت در این زمینه بسیار معترض بودند.

زوار از نابه‌سامانی در مدیریت ارز و مشکلاتی که در کشور عراق برای آنها پیش‌آمده بود هنوز هم گله‌مندند و حالا این انتظار را دارند که حداقل دولت با تمام اداهایش بتواند در زمینه نقل و انتقال آنها خوب عمل کند که نتوانست.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی آرزوهای صدام در «بازی‌دراز» خاک شد؛

یادی از فاتحان قله عرفان در غربت جبهه‌های غرب

مرصادنیوز: 38 سال پیش در همین روزها بود که عملیات غرور‌آفرین بازی‌دراز شکل گرفت و دلیرمردان جبهه‌های غرب آرزوهای صدام برای فتح ایران را برای همیشه در همان سال‌های اول در آنجا خاک کردند.

پربازدیدها