کد مطلب: 360275
جمعه ۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۱۱:۴۸

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا:

راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان هیمنه پوشالی آمریکا را در هم می‌شکند

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان هیمنه پوشالی آمریکا را در هم می‌شکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یک همت مضاعف را می‌طلبد که این بار با مشارکت همگانی مردم محقق خواهد شد.

وی راهپیمایی ۱۳ آبان را مظهر استکبارستیزی ملت ایران دانست و افزود: همانگونه که آمریکا با همه هیمنه پوشالی خود برای براندازی نظام اسلامی به میدان آمده، مردم نیز با حضور پررنگ خود این توطئه‌ها را خنثی می‌کنند و این هیمنه را در هم می‌شکنند.

نماینده مردم سنقروکیایی در مجلس شورای اسلامی، اعلام انزجار از رفتار خصمانه آمریکای جنایتکار را مهمترین پیام حضور مردم در این راهپیمایی عنوان کرد و بر ضرورت تحکیم وحدت و استقامت مردم در شرایط فعلی برای عبور از دیوار تحریم‌ها تاکید کرد.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا بیان داشت:  همگان می‌دانند که آمریکا برای براندازی نظام اسلامی هر آنچه در توان داشته به میدان آورده و این در حالی است که ما برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شهدای زیادی را تقدیم کرده و مشکلات زیادی را تحمل کرده ایم.

وی ادامه داد: امروز هم در تحریم‌های ناعادلانه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به سر می‌بریم و شاهد هستیم که مردم مسلمان ایران به جرم دفاع از ارزش‌های الهی تحریم شده‌اند.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قطعاً مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال حضوری پرشورتر از سال‌های قبل خواهند داشت و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار اعلام خواهند کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها