کد مطلب: 360390
شنبه ۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۸:۳۷

حجت الاسلام حاجی صادقی:

۱۳ آبان نمایش قدرت استکبار ستیزی ملت ایران است

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه ۱۳ آبان را نمایش قدرت استکبار ستیزی ملت ایران دانست و گفت: دشمنان می خواهند غیرت دینی در کشور کمرنگ شود، اما باید بدانند که در چاله مکر خویش دفن می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از سپاه نیوز، آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص)   استان کرمانشاه با حضور حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین در محل ستاد فرماندهی سپاه این استان برگزار شد.

حجت الاسلام حاجی صادقی در این مراسم ایجاد یاس و ناامیدی و از بین بردن روحیه ظلم ستیزی، انقلابی و عاشورایی ملت ایران را از توطئه های شوم استکبار برشمرد و اظهار کرد: رمز ماندگاری انقلاب تکیه بر اصول بوده و ملت غیور و فهیم ایران اسلامی طی ۴ دهه پای آرمان هایی که برگرفته از مبانی اسلام ناب محمدی (ص) واحیاگر استقلال و عزت آنان است محکم و استوار ایستاده اند.

وی افزود: روحیه استکبار ستیزی مردم ایران که همان نه گفتن به استکبار جهانی است در  ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن نمود و تجلی می یابد.

نماینده ولی فقیه در سپاه استقامت فکری و حفظ روحیه جهادی و انقلابی را ازمسائل مهم و مورد نیاز در این برهه توصیف و تصریح کرد:دشمنان ملت ایران و بدخواهان انقلاب اسلامی در تلاشند تا با توطئه و خباثت های گوناگون این استقامت را در هم شکسته و مجاهدان را به زانو درآورند.

حجت الاسلام حاجی صادقی  ۱۳ آبان را نمایش قدرت استکبار ستیزی ملت ایران دانست و اظهار کرد: دشمنان می خواهند  غیرت دینی در کشور کمرنگ شود، اما باید بدانند که در چاله مکر خویش دفن می شوند، به این خاطر که مردم ما از اعتقادات و فرهنگ عاشورایی خود نخواهند گذشت.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان با تاکید بر اینکه دینداری ما باید همراه با عمل انقلابی باشد، گفت: نباید اجازه داد فتنه در گفتمان انقلابی و استکبار ستیزی تاثیر گذارد و باعث کم رنگ شدن آنها شود.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای حجت الاسلام علی مراد یوسفی راد در مدت تصدی مسئولیت، حجت الاسلام شمس الله جلیلیان به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمانشاه منصوب شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش؛

طوق خام‌فروشی بر گردن معادن قیر کرمانشاه /ظرفیت فراموش شده «فرآوری»

مرصادنیوز: وضعیت ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه کشاورزی استان کرمانشاه ظاهرا خوب است، اما در حوزه معدن هنوز هم معادن ما گرفتار خام‌فروشی هستند و از ظرفیت فرآوری برای ایجاد ارزش‌افزوده هنوز نتوانسته‌اند بهره‌ای ببرند.

پربازدیدها