کد مطلب: 360407
یکشنبه ۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۷:۴۳

نمایندگان کرمانشاه خانه ملت مطرح کردند

ناکامی سیاست‌های خصمانه بدخواهان نظام با خروش انقلابی «ملت»

مرصادنیوز: نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسامی حضور ملت در راهپیمایی 13 آبان را مایه ناکامی سیاست‌های بدخواهان نظام و یاس و ناامیدی آنها عنوان کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، 13 آبان روزی است که بر تارک تاریخ پرافتخار ایران اسلامی می‌درخشد؛ روزی است که حوادث بزرگ و سرنوشت‌سازی برای ملت بزرگ ایران رقم خورده است.

ملت شریف ایران هر سال پرشورتر از سالیان قبل با حضور خود رد راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زده و حمایت خود را از نظام اعلام می‌کنند و ایستادگی و مقاومتشان را در برابر دنیای استکبار به نمایش می‌گذارند.

نمایندگان مردم کرمانشاه در خانه ملت با اعلام انزجار خود از آمریکای جنایتکار و دعوت مردم به حضور گسترده در این راهپیمایی، این حضور را پشتوانه محکم نظام و مایه شکست سیاست‌های خصمانه بدخواهان نظام و یاس و ناامیدی آنها عنوان کردند.

ا


شکست سیاست‌های کثیف دشمنان با نمایش حمایت از نظام

احمد صفری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرصاد درباره یوم الله 13 آبان ماه اظهار داشت: سیزدهم آبان، یادآور سه رویداد بزرگ تاریخی است که هر ساله توسط مردم غیرتمند ایران اسلامی به خوبی گرامی داشته می شود .

وی افزود: همگان می‌دانیم که در این روز منحصربه‌فرد که در سه برهه از تاریخ کشورمان آبستن حوادثِ سرنوشت‌سازی بوده است، هم تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در سال 1343 رخ داده است و هم کشتار دانش‌آموزان به دست رژیم منحوس پهلوی در سال 1357 برگ دیگری از جنایت های پهلویان را در تقویم ایران ثبت و ضبط کرد.

به گفته صفری، همچنین در 13 آبان 1358 دانشجویان پیرو خط امام (ره) با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، ابهت پوشالی این کشور را در دنیا فرو ریختند و پیام استکبارستیزی انقلاب اسلامی را به سراسر جهان مخابره کردند و امام خمینی‌ (ره) هم در پیامی مهم این حرکت را انقلاب دوم و بزرگ‌تر از انقلاب اول نامیدند.

وی عنوان کرد: در شرایط کنونی هم که هجمه های دشمنان انقلاب روز به روز رنگ و بوی تازه ای به خود می گیرد تا به زعم خویش مردم وفادار ما را به زانو درآورند ، گرامیداشت این روز تاریخی از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا ترامپ و ایادی او در رژیم اشغالگر قدس تلاش دارند این روزها با تحریم های ظالمانه بر علیه مردم بی‌گناه ایران نگذارند آزادگی و استقلال این کشور به الگویی برای سایر کشورها مبدل شود.

وی افرود: بدون تردید شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آحاد ملت ایران، بار دیگر استقامت و سرافرازی مردم این سرزمین پهناور را در مقابل بدخواهی دشمنان رقم خواهد زد و آمریکا باز هم در سیاست های کثیف خویش با ناکامی و شکست مواجه خواهد شد.

 

حضور پررنگ ملت توطئه دشمنان را خنثی می‌کند

حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در گفتگو با مرصاد اظهار داشت: حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یک همت مضاعف را می‌طلبد که این بار با مشارکت همگانی مردم محقق خواهد شد.

وی راهپیمایی ۱۳ آبان را مظهر استکبارستیزی ملت ایران دانست و افزود: همانگونه که آمریکا با همه هیمنه پوشالی خود برای براندازی نظام اسلامی به میدان آمده، مردم نیز با حضور پررنگ خود این توطئه‌ها را خنثی می‌کنند و این هیمنه را در هم می‌شکنند.

نماینده مردم سنقروکیایی در مجلس شورای اسلامی، اعلام انزجار از رفتار خصمانه آمریکای جنایتکار را مهمترین پیام حضور مردم در این راهپیمایی عنوان کرد و بر ضرورت تحکیم وحدت و استقامت مردم در شرایط فعلی برای عبور از دیوار تحریم‌ها تاکید کرد.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا بیان داشت:  همگان می‌دانند که آمریکا برای براندازی نظام اسلامی هر آنچه در توان داشته به میدان آورده و این در حالی است که ما برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شهدای زیادی را تقدیم کرده و مشکلات زیادی را تحمل کرده ایم.

وی ادامه داد: امروز هم در تحریم‌های ناعادلانه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به سر می‌بریم و شاهد هستیم که مردم مسلمان ایران به جرم دفاع از ارزش‌های الهی تحریم شده‌اند.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قطعاً مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال حضوری پرشورتر از سال‌های قبل خواهند داشت و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار اعلام خواهند کرد.