کد مطلب: 360458
یکشنبه ۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴:۷

همزمان با سراسر کشور صورت گرفت/

برگزاری راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان در شهرستانهای کرمانشاه+ تصاویر

مرصادنیوز: مردم شهرستانهای استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ضد استکباری 13 آباد حضور پیدا کرده و فریاد "مرگ بر آمریکا" سر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از امروله،  همزمان با سراسر کشور راهپیمایی با شکوه 13 آبان باحضور پر شور مردم در شهرستان صحنه برگزار شد.

 

 

فریاد «مرگ بر آمریکا» و «هیهات من الذله» در اسلام آبادغرب طنین انداز شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از اسلام آباد خبر، همزمان با سی و نهمین سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره)، راهپیمایی سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی  باشکوه هر چه بیشتر دراسلام آبادغرب برگزار شد.

 مردم با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «هیهات من الذله» انزجار خود را از سیاست های خصمانه این کشور علیه ایران اعلام کردند.

حجت الاسلام مهری امام جمعه شهر شهیدان مرصاد از حضور حماسی مردم و مسئولان شهرستان با وجود بارانی بودن هوا در این مراسم تقدیر و تشکر نمود و در سخنانی کوتاه بر ایستادگی مردم در برابر استکبار جهانی تاکید نمود.

 

 

 

برگزاری راهپیمایی 13 آبان در شهرستان سرپل ذهاب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در جمع راهپیمایی کنندگان 13 آبان  ضمن گرامیداشت روز استکبارستیزی اظهارداشت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 1358 توسط دانشجویان خط امام درکلام بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی انقلاب دوم ملت ایران بود که این حرکت بزرگ هیمنه دشمن را درهم شکسته ودست استکبار را ازکشور قطع کرد.


وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب دووجهی است ادامه داد : یک وجه انقلاب مقابله با عناصر داخلی وابسته به شرق وغرب و وجه دیگر آن قطع شدن دست استکبار از ایران عزیز بود.
امام جمعه شهرستان تصریح کرد : تمامی حرکتهای انقلابی شکل گرفته توسط قشرهای مختلف مردم درکشور از سال 1357 تاکنون برگهای زرینی از دفترسراسر مقاومت وافتخار انقلاب اسلامی است.

ایشان اقتدار وعزت جمهوری اسلامی را مدیون خون شهداء و بصیرت مردم دانست واذعان داشت : اگر امروز درکشور اقتدار وامنیت وعزت وجود دارد وتبدیل به یک قدرت غیرقابل انکار در خاورمیانه شده است مدیون خون شهداء و حرکت انقلابی مردمی است که فرهنگ ایثار وشهادت طلبی دربین نسل جوان آن درحال تقویت است و روز به روز اقتدار کشور را بیشتر خواهد کرد.

ایشان درادامه به حربه های مختلف دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد واذعان داشت : دشمنان هرروز با استفاده از جنگ اقتصادی وجنگ نرم در صدد ضربه زدن به نظام وانقلاب هستند ولی به نتیجه نخواهند رسید وامروز نیز با وضع تحریمهای ظالمانه مختلف درفکر به زانودرآوردن نظام هستند ولی ما در طول این 40سال انواع تحریمها را دیده ایم واین تحریمها را نیز تحمل خواهیم کرد وهیچ تحریم وحربه ای نمی تواند سرعت قطار انقلاب اسلامی را متوقف کند.
 

 

حضور گسترده مردم شهرستان روانسر در راهپیمایی 13 آبان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد  به نقل از سراب روانسر، مردم همیشه در صحنه شهرستان روانسر همزمان با گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی و همصدا و هم دل با مردم سراسر ایران اسلامی، شعار مرگ بر استکبار سر دادند

مراسم راهپیمایی شهر روانسر ساعت 30/9 صبح آغاز شد و مردم با حضور گسترده و پر شور خود ضمن حمایت قاطع از نظام و انقلاب اسلامی ، با سر دادن شعارهای "مرگ بر استکبار" ، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل " ، جنایت های دشمنان این آب و خاک را به شدت محکوم کردند

 

طنین شعارهای ضد استکباری در شهرستان هرسین

مردم شهرستان هرسین نیز همزمان با مردم سراسر کشور امروز در راهپیمایی  یوم الله 13 آبان شرکت کرده و با شعارهایی نظیر "الله اکبر" ، " هیهات من الذله" "مرگ بر آمریکا" ،" مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آل سعود " انزجار خود را از استکبارجهانی اعلام کردند.

هرسین

 

 

هرسینهرسین

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی آرزوهای صدام در «بازی‌دراز» خاک شد؛

یادی از فاتحان قله عرفان در غربت جبهه‌های غرب

مرصادنیوز: 38 سال پیش در همین روزها بود که عملیات غرور‌آفرین بازی‌دراز شکل گرفت و دلیرمردان جبهه‌های غرب آرزوهای صدام برای فتح ایران را برای همیشه در همان سال‌های اول در آنجا خاک کردند.

پربازدیدها