کد مطلب: 360853
شنبه ۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۲:۱۹

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه:

نمایشگاه کتاب مجالی برای معرفی ظرفیت‌های فرهنگی است

مرصادنیوز: مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: برپایی نمایشگاه کتاب فرصتی برای کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، علیرضا گودرزی امروز شنبه در جلسه برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب کرمانشاه با تاکید بر ترویج کتابخوانی در کودکان اظهار داشت: نمایشگاه کتاب استان فرصت خوبی برای تشویق و ترغیب خانواده‌ها به خرید کتاب است و از این رو دستگاه‌ها تا حد ممکن تخفیف ارائه کنند.

وی با بیان اینکه فرهنگ‌سازی هزینه لازم دارد، افزود: در نمایشگاه کتاب با استفاده از غرفه‌ای می توان به معرفی ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی استان پرداخت و زمینه آشنایی بیشتر با نویسندگان کرمانشاهی را رقم زد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر فراهم شدن حضور بیشتر دانش‌آموزان در نمایشگاه کتاب کرمانشاه افزود: دستگاه‌ها با ارائه تخفیفات در ترویج فرهنگ مطالعه و خرید کتاب تلاش کنند.

وی بیان کرد: در نمایشگاه کتاب امسال نقش رسانه‌ها باید برجسته‌تر باشد و حوزه تبلیغات در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ورود داشته باشد.

گفتنی است، چهاردهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه فردا با حضور ۵۰۰ ناشر در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان افتتاح می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی آرزوهای صدام در «بازی‌دراز» خاک شد؛

یادی از فاتحان قله عرفان در غربت جبهه‌های غرب

مرصادنیوز: 38 سال پیش در همین روزها بود که عملیات غرور‌آفرین بازی‌دراز شکل گرفت و دلیرمردان جبهه‌های غرب آرزوهای صدام برای فتح ایران را برای همیشه در همان سال‌های اول در آنجا خاک کردند.

پربازدیدها