کد مطلب: 360868
شنبه ۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۵:۱۲

طی ۶ ماه ابتدای سال جاری,

بیش از ۱۷ هزار متر شبکه های آب و فاصلاب روانسر اصلاح شد

مرصادنیوز: طی ۶ ماه ابتدای سال جاری, بیش از ۱۷ هزار متر شبکه های آب و فاصلاب روانسر اصلاح شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از سراب روانسر، غفار صالحی مدیر امور آبفای شهرستان روانسر در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر طول شبکه توزیع آب شهرستان روانسر را ۷۱.۹۷ اعلام کرد و افزود : از این میزان ، ۵۹.۴۷ کیلومتر متعلق به شهر روانسر می‌باشد و طول شبکه توزیع آب شاهو نیز ، ۱۲.۵۰ کیلومتر است .

به گفته وی ، طول خطوط انتقال آب شهر روانسر ، ۹ هزار و ۲۷۰ متر و طول خطوط انتقال آب شهر شاهو ۳ هزار متر ، مجموعا ۱۲ هزار و ۲۷۰ متر‌می‌باشد.

صالحی با اشاره به اینکه تعداد مخازن موجود در شهرستان ، ۵ مخزن ( ۳ مخزن در شهر روانسر و ۲ مخزن در شهر شاهو ) با مجموع حجم ۶ هزار و ۳۰ متر مکعب است، گفت در شهر شاهو یک باب مخزن ۲ هزار کتر مکعبی در دست ساخت می‌باشد که هم‌اکنون از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

مدیر امور آبفای شهرستان روانسر همچنین افزود : شهرستان روانسر یک دستگاه پمپاژ با ظرفیت پمپاژ ۱۶۰۰ متر مکعب در شبانه روز دارد.

وی‌طول خطوط انتقال فاضلاب روانسر را ۷.۱۹ کیلومتر و طول شبکه جمع‌آوری فاضلاب را ۶۷.۲۲۵ کیلومتر عنوان کرد و گفت: از این میزان، طول شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر شاهو ۱۰ کیلومتر و طول شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر روانسر ۵۷.۲۲۵ است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی آرزوهای صدام در «بازی‌دراز» خاک شد؛

یادی از فاتحان قله عرفان در غربت جبهه‌های غرب

مرصادنیوز: 38 سال پیش در همین روزها بود که عملیات غرور‌آفرین بازی‌دراز شکل گرفت و دلیرمردان جبهه‌های غرب آرزوهای صدام برای فتح ایران را برای همیشه در همان سال‌های اول در آنجا خاک کردند.

پربازدیدها