کد مطلب: 360869
شنبه ۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۵:۱۷

معاون وزیر جهاد کشاورزی از مزارع کلزای شهرستان صحنه بازدید کرد

مرصادنیوز: کشاورز معاون وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه ی بازدید از مزارع کلزای شهرستان صحنه و هرسین گفت: مزارع کلزای استان کرمانشاه از وضعیت عالی برخوردار هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل ازامروله، کشاورز معاون وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه ی بازدید از مزارع کلزای شهرستان صحنه و هرسین  گفت: مزارع کلزای استان کرمانشاه از وضعیت عالی برخوردار هستند.

وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه این مراکز علاوه بر تامین بذر نخود استان بذور نخود پاییزه سایر استانها را نیز تامین می کنند بیان  کرد: با توجه به تامین و تدارک بذور نخود پاییزه چشم انداز خوبی برای توسعه این کشت داریم.

وی همچنین از مزارع دیم استان نیز بازدید  و بیان کرد: با توجه به بارش های مناسب اخیر و کشت به موقعی که در استان صورت گرفته؛ مزارع دیم استان از سطح سبز خوبی برخوردارند.

‍  نوروزی مدیر جهادکشاورزی شهرستان صحنه  گفت: میزان کشت کلزا شهرستان صحنه در سال زراعی گذشته 700هکتار بوده که با پیگیری های انجام شده، سطح زیر کشت کلزا در سالجاری به  1700هکتار رسیده است.

 کشاورز معاون وزیر جهاد کشاورزی به منظور بررسی وضعیت  محصولات زراعی استان، در ابتدا از مزارع کلزای شهرستان کنگاور و هرسیندو مرکز اصلاح و توزیع بذر گندم و همچنین مزرعه زعفران روستای شاهینی از توابع سراب نیلوفر بازدید کرد.
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی آرزوهای صدام در «بازی‌دراز» خاک شد؛

یادی از فاتحان قله عرفان در غربت جبهه‌های غرب

مرصادنیوز: 38 سال پیش در همین روزها بود که عملیات غرور‌آفرین بازی‌دراز شکل گرفت و دلیرمردان جبهه‌های غرب آرزوهای صدام برای فتح ایران را برای همیشه در همان سال‌های اول در آنجا خاک کردند.

پربازدیدها