کد مطلب: 361232
چهارشنبه ۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۹:۱۵

برخورد گزینشی با قانون پذیرفتنی نیست؛

«بازنشسته‌ها» دست راست استاندار کرمانشاه /آقای استاندار، الوعده وفا!

مرصادنیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی و دست راست استاندار بازخرید خدمت است، اما با وجود ابلاغ قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها هنوز استعفا نداده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اسفندماه سال گذشته بود پس از کش و قوس‌های فراوان و فشارهای احزاب سیاسی برای حذف یکی از نیروهای معتدل اصلاح‌طلب بومی در معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه، مهرداد سالاری به این کرسی تکیه زد و دست راست استاندار کرمانشاه شد.

درست در بحبوحه بازسازی مناطق زلزله‌زده، موج انتقادات و تخریب نیک‌کردار معاون سابق امور عمرانی استاندار کرمانشاه و فشارها برای برکناری وی شدت گرفت و با تحمیل استعفا به وی، یکی از چهره های سیاسی وابسته به حزب کارگزاران بر این مسند نشست.

انتصاب فردی از حلقه نزدیکان احزاب و بنگاههای متمول اقتصادی و سیاسی در آن زمان با انتقادات فراوانی همراه شد و برخی‌ها این انتصاب را  پایان امیدهای ایجاد شده برای پیشرفت اقتصادی و عمرانی کرمانشاه با دوری از سیاست زدگی پس از انتصاب بازوند به استانداری کرمانشاه می‌دانستند.

حالا بیش از هشت ماه از انتصاب سالاری به معاونت امور عمرانی استانداری کرمانشاه گذشته و افکار عمومی منتظر ارائه یک کارنامه عملکرد از وی هستند که در این هشت ماهه چکار کرده است.

جدای از این بحث‌ها ظاهرا قرائن و شواهد حاکی از آن است که دست راست استاندار کرمانشاه باید بر اساس قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها از این سمت کناره‌گیری کند، اما تاکنون اقدامی انجام نداده است.

ا

بر اساس مدارک و اسناد موجود مهرداد سالاری سال 82 بازخرید خدمت شده است و در سال گذشته دوباره در پست‌ معاونت امور عمرانی استانداری کرمانشاه مشغول به کار شده است!

«ما آماده‌ایم تا پس از ابلاغ قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان آنرا اجرایی و ضمن تقدیر از بازنشستگان با آنها خداحافظی کنیم»؛ آقای استاندار! این وعده صریح شما بود و حالا همگان منتظر اقدام عملی هستند.

شما که همواره بر اجرای مر قانون در امور تاکید دارید چرا تاکنون اقدامی در این زمینه انجام نداده‌اید؟

توجه داشته باشید که افکار عمومی برخورد گزینشی در اجرای این قانون را برنمی‌تابد و از شما به عنوان نماینده دولت انتظار و صد البته مطالبه جدی دارد که در این خصوص مماشاتی در کار نباشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

به بهانه سالروز شهادت بزرگمرد عالم اسلام؛

درس‌هایی که علی‌(ع) در حکومت‌‌داری داد /امیرالمومنین الگوی بی چون و چرای ولایتمداری

مرصادنیوز: می‌گویند ابوتراب مرید بی‌چون و چرای ولایت بود و هیچگاه در زمان حیات پیامبر (ص) خطبه‌ای از حضرت علی (ع) نقل نشده است.

پربازدیدها