کد مطلب: 361548
یکشنبه ۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۹:۴۲

مدیرکل راهداری کرمانشاه مطرح کرد:

احداث تیرپارک در کرمانشاه با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی

مرصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از احداث تیرپارک در کرمانشاه با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی خبر داد.

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: ساخت و توسعه تیرپارک‌ها به خصوص در مقیاس کوچک از اولویت‌های این سازمان بوده است.

وی افزود: علاوه بر دو منظوره کردن مجتمع‌های خدمات رفاهی در راستای استفاده از ظرفیت‌های موجود درصدد جلب و جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای احداث تیرپارک هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: با توجه به ضرورت ارائه خدمات بیمه رانندگان ناوگان باری ترانزیتی ایرانی -خارجی به خصوص در محورهای ترانزیتی و در راستای افزایش ایمنی تردد، پیش‌بینی امکانات رفاهی لازم جهت استراحت رانندگان ناوگان عمومی در طول سفر این مهم ضروری است.

وی بیان کرد: این موضوع باتوجه به صدور موافقت‌نامه اصولی در محورهای ترانزیتی درصدد جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی مدنظر است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش؛

جولان مرگ در نقاط حادثه‌خیز کرمانشاه /سالانه۳۶۰ نفر قربانی تصادفات

مرصادنیوز: علی‌رغم اقدامات انجام شده برای کاهش تصادفات هنوز هم شاهدیم که در محورهای حادثه‌خیز استان کرمانشاه تصادفات زیادی رخ می‌دهد و سالانه حدود ۳۶۰ قربانی می‌گیرد.

پربازدیدها