کد مطلب: 361744
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۰:۲۵

سردار ریحانی:

بسیج حضور آگاهانه ملت در همه صحنه‌های انقلاب است

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج حضور آگاهانه ملت در همه صحنه‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  سردار بهمن ریحانی صبح امروز دوشنبه در دیدار بسیجیان استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: چهل سال از عمر نظام پربرکت جمهوری اسلامی ایران می گذرد و افتخارات را پشت سر می گذاریم و این دستاوردها همه در سایه و در پرتو ولایت‌مداری بوده است.

وی افزود: سکاندار این انقلاب و نظام در همه برهه‌ها، مشکلات و چالش‌هایی که دشمنان برای ما به وجو آوردند مقام عظمای ولایت بوده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با گرامیداشت هفته وحدت، گفت: خداوند عطیه‌ای به جهان هستی عطا کرد تا دنیا را از تیرگی نجات دهد و همان زمان هم همه دشمنان برای مقابله با انقلاب توحیدی پیامبر صف آرایی کردند و امروز هم می بینیم تمام پایگاه‌های دشمنان در مقابل انقلاب اسلامی صف‌آرایی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه امروز تفکر نظام انقلاب اسلامی در بخشی از دنیا فراگیر شده است، بیان کرد: براساس همین تفکر انقلابی امروز شاهد مقابله و ایستادگی جنبش‌های اسلامی با زیاده‌خواهی دشمنان هستیم.

سردار ریحانی تصریح کرد: امروز شاهدیم کشورهای منطقه که یک زمانی زیر یوغ استکبار بودند رهایی پیدا کردند.

وی با گرامیداشت هفته بسیج  عنوان کرد: بسیج یادگار ماندگار حضرت امام(ره)  و درخت تنومندی است که در همه برهه‌های انقلاب دستاوردها و خدمات زیادی را به انقلاب ارائه کرد.

سردار ریحانی گفت: امام راحل به دنبال تشکیل ارتش مردمی و قدرتمند بود تا در همه صحنه‌های انقلاب به نیاز قدرت آن توجه شود و نیز یک نظام فرهنگی و تربیتی را در جامعه به وجود بیاورد تا براساس این تفکرمردم وجوانان را در صحنه نگاه داریم که به حق این چنین بود و با تشکیل بسیج محقق شدند.

وی با بیان اینکه ملت انقلابی و بسیجی ما در 40 سال انقلاب اسلامی در مقابل همه هجمه‌های دشمن محکم ایستاده است، اظهار داشت: بسیج یک تشکل قدرتمند مردمی برای یک امنیت پایدار و مردمی هم در صحنه داخلی و هم خارج از مرزها است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه بسیج یک عامل بازدارندگی برای نظام جمهوری اسلامی است، گفت: حضور بسیج در همه صحنه‌ها  و گردان‌های بیت المقدس، امام حسین(ع) و رده‌های سازمان یافته نشان از اقتدار است.

وی با بیان اینکه دشمنان در فرضیه‌های نظامی خود روی همین گردان‌ها و مردم حساب باز خواهند کرد، تصریح کرد: همین تفکر بسیجی امروز موجب تشکیل ارتش‌های مردمی در سوریه، عراق و یمن شده است.

سردار ریحانی بیان کرد: بسیج یک تشکل مردمی و آماده برای حضور در همه میادین انقلاب است که به آن نیاز داشته باشد.

وی با اشاره به خدمات بسیج در زلزله سال گذشته سرپل‌ذهاب عنوان کرد: اگر حضور گسترده نیروهای بسیج در کنار سایر نیروها برای امداد و نجات نبود شاهد تلفات بیش‌تری بودیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه  بسیج یک نیروی عظیم و کارآمدی است، افزود: بسیج یعنی حضور آگاهانه ملت در همه صحنه‌های انقلاب اسلامی و امروز همه ملت دارای تفکر بسیجی هستند.

وی بیان کرد: یکی از ماموریت‌های بسیج خدمت‌رسانی است و به ویژه در مناطق محروم و تا زمانی که براساس این تفکر وفرهنگ عمل کنیم موفق خواهیم بود.

سردار ریحانی با اشاره تهدیدات دشمن در روز 13 آبان و وضع تحریم‌های جدید بیان کرد: چیزی که موجب شکست دشمنان شده است استقامت و مقاومت ملت ایران است.

وی عنوان کرد: هر چند مردم در بعضی مباحث از جمله مباحث اقتصادی گله مند هستند اما از ولایت‌مداری، اصل نظام و تبعیت از ولایت کوتاه نمی آیند .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

به بهانه سالروز شهادت بزرگمرد عالم اسلام؛

درس‌هایی که علی‌(ع) در حکومت‌‌داری داد /امیرالمومنین الگوی بی چون و چرای ولایتمداری

مرصادنیوز: می‌گویند ابوتراب مرید بی‌چون و چرای ولایت بود و هیچگاه در زمان حیات پیامبر (ص) خطبه‌ای از حضرت علی (ع) نقل نشده است.

پربازدیدها