کد مطلب: 361822
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۹:۳۸

واکنش آشنا به طرح استیضاح وزیر امورخارجه در مجلس

مرصادنیوز: رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری با انتشار توییتی به طرح استیضاح وزیر امورخارجه واکنش نشان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حسام الدین آشنا رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری با انتشار توییتی در حمایت از محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه نوشت:

«از انسانی موفق خواستند تا راز خود را با دیگران در میان بگذارد. لبخندی زد و گفت: موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم. دست از جنگیدن با کسانی کشیدم که کوچکی خود را با تهمت به بزرگان پنهان می کردند. سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم. دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم رویاهایم ایده هایم و سرنوشتم. روزی که جنگ های کوچک را متوقف کردم روزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد».

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

به بهانه سالروز شهادت بزرگمرد عالم اسلام؛

درس‌هایی که علی‌(ع) در حکومت‌‌داری داد /امیرالمومنین الگوی بی چون و چرای ولایتمداری

مرصادنیوز: می‌گویند ابوتراب مرید بی‌چون و چرای ولایت بود و هیچگاه در زمان حیات پیامبر (ص) خطبه‌ای از حضرت علی (ع) نقل نشده است.

پربازدیدها