کد مطلب: 361926
چهارشنبه ۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۵:۴۲

برای حمایت از یک خانم جوان آدم کشتم!

مرصادنیوز: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از بازداشت پسری خبر داد که مدعی است برای حمایت از خانم جوان مرتکب قتل شده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ساعت 16:00 پانزدهم آبان ماه جاری خبر فوت جوانی بیست ساله دربیمارستان، به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس اعلام و با حضور مأموران در بیمارستان در بیمارستان مشخص شد که متوفی بر اثر اصابت جسم تیز به قفسه سینه فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد"، پرونده برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل در تحقیقت پلیسی اطلاع پیدا کردند که ساعت 12:40 همان روز (15 آبان جاری)، درگیری خیابانی بین چند جوان در منطقه خاک سفید، خیابان زهدی به وقوع پیوسته است.

با حضور کارآگاهان در محل درگیری منجر به جنایت و انجام تحقیقات میدانی، کارآگاهان موفق به شناسایی چند نوجوان به عنوان افراد حاضر در درگیری منجر به جنایت شدند که ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 29 تهران چهار نفر از آنها در مورخ 16 آبان جاری دستگیر و به اداره دهم پلس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

در تحقیقات پلیسی، کارآگاهان اداره دهم موفق به شناسایی عامل اصلی جنایت به نام حامد (شانزده ساله) شدند و مشخص شد وی پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتش متواری شده است.

سرانجام متهم اصلی پرونده در مورخه 24 آبان جاری در محل سکونتش در خیابان زهدی دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

متهم با وجود انکار اولیه، نهایتاً لب به اعتراف گشود و به کارآگاهان گفت: مقتول به همراه یکی از دوستانش با خانم جوانی در خیابان زهدی درگیر شده بود، من و دوستانم در حمایت از این خانم جوان دخالت کردیم و همین موضوع باعث آغاز درگیری ما شد، من به همراه خود چاقویی داشتم که با شدت پیدا کردن درگیری، چاقو را از جیب خود خارج کرده و ضربه‌ای به سمت مقتول وارد کردم که به سینه‌اش برخورد کرد؛ مقتول روی زمین افتاد و من نیز به سرعت از محل فرار کردم.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپر محترم صادر و برای سایر افراد مشارکت‌کننده در نزاع و درگیری منجر به جنایت نیز قرار قانونی صادر شد و تمامی متهمان در اختیار دستگاه قضایی قرار داده شدند.

منبع: تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

به بهانه سالروز شهادت بزرگمرد عالم اسلام؛

درس‌هایی که علی‌(ع) در حکومت‌‌داری داد /امیرالمومنین الگوی بی چون و چرای ولایتمداری

مرصادنیوز: می‌گویند ابوتراب مرید بی‌چون و چرای ولایت بود و هیچگاه در زمان حیات پیامبر (ص) خطبه‌ای از حضرت علی (ع) نقل نشده است.

پربازدیدها