کد مطلب: 362599
پنجشنبه ۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۵:۹

مرصاد گزارش می‌دهد؛

تلاش تیم 10 نفره کرمانشاه در اولین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج

مرصادنیوز: تیم 10 نفره کرمانشاه در اولین رویداد بزرگ فعالان فضای مجازی بسیج در تلاش برای دستیابی به موفقیت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، لانه جاسوسی آمریکا از امروز پنجشنبه میزبان بسیجیانی است که عرصه مجازی را مقهور اراده خود کرده‌اند و تولیدات و اختراعاتشان را در معرض رقابت برای انتخاب بهترین‌ها قرار داده‌اند.

اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج از امروز و با حضور 100 تیم سه نفره کار خود را آغاز کرده و شرکت‌کنندگان در 48 ساعت در محورهای تولید نرم افزار تلفن همراه بازی های ویدئویی و انیمیشن های دو بعدی با موضوع از پیش تعیین شده با هم رقابت می کنند.

فعالان بسیجی عرصه فضای مجازی کرمانشاه هم با دست پر در این همایش شرکت کرده‌اند و تولیدات برتر متخصصان این حوزه را قرار است در این رقابت عرضه کنند.

ا

 

حضور متخصصان توانمند کرمانشاهی در اولین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج

محمدی سرپرست تیم اعزامی کرمانشاه به مسابقات فعالان فضای مجازی بسیج در مورد به خبرنگار مرصاد گفت: اولین رویداد فعالان فضای مجازی در زمینه تولید محتوا در سه زمینه انیمیشن، بازی تلفن همراه و نرم افزار تلفن همراه در حال برگزاری است.

وی افزود: فعالان عرصه مجازی در زمینه انیمیشن با موضوع «جوان و افول آمریکا»، در زمینه بازی‌ها با موضوع «جوان و مقاومت» و در حوزه  نرم‌افزار با موضوع «حمایت از کالای ایرانی» تولیدات خود را در این رویداد عرضه می‌کنند.

سرپرست تیم اعزامی کرمانشاه به مسابقات فعالان فضای مجازی بسیج بیان داشت: استانهای مختلفی در این رقابت‌ها حضور دارند و کرمانشاه هم با 10 نفر شامل سه تیم سه نفره در این رقابت‌ها حاضر است که این افراد از متخصصان و توانمندان فضای مجازی استان هستند؛ در حال حاضر هم روند کار به خوبی پیش می‌رود و بچه‌ها مشغول کار هستند.

 

ا

 

هم‌افزایی متخصصان استانهای مختلف مهمترین نقطه قوت رویداد

وی در مورد ارزیابی‌اش از این رقابت‌ها گفت: اگر بخواهیم نیمه نگاهی به این رقابت‌ها داشته باشیم باید بگوییم که افراد توانمندی در این حوزه حضور دارند و این موجب ایجاد یک هم افزایی بین نیروهای توانمند استان‌های مختلف می‌شود که بعدها هم به یک‌دیگر کمک خواهند کرد.

محمدی ادامه داد: نیروهای متخصص مسئول و تولیدکننده با هم ارتباط پیدا می‌کنند و در آینده خروجی های خوبی در بحث فضای مجازی خواهیم داشت.

وی در خصوص احتمال موفقیت تیم کرمانشاه برای کسب عناوین برتر هم اظهار داشت: داوران و متخصصانی که از غرفه کرمانشاه بازدید می‌کنند معتقدند که مدلی که بر اساس آن پیش می رویم خوب است و امید به موفقیت دارد، اما اگر زمان بیشتری در اختیارمان قرار در کیفیت کار و تولید محتوا هم می‌توانستیم بهتر عمل کنیم.

گفتنی است 100 تیم سه نفره از امروز به مدت 48 ساعت با یکدیگر رقابت می‌کنند و نفرات برتر در زمینه‌های مختلف معرفی و از آنان تقدیر می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

ناامنی، حربه آمریکا برای ماندن در منطقه است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: اگر امنیت در منطقه ایجاد شود دلیلی برای حضور آمریکایی‌ها وجود نخواهد داشت بر همین مبنا آنها دنبال ناامنی هستند تا بیشتر بتوانند در منطقه حضور پیدا کنند.

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن کرمانشاه مطرح کرد

ساخت ۵۰۰ واحد مسکن مهر محرومان در کرمانشاه

کرمانشاهی‌ها به کمک سیل‌زدگان شرق شتافتند؛

همدلی زاگرسی‌ها با هامون‌نشینان

پربازدیدها