کد مطلب: 362599
پنجشنبه ۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۵:۹

مرصاد گزارش می‌دهد؛

تلاش تیم 10 نفره کرمانشاه در اولین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج

مرصادنیوز: تیم 10 نفره کرمانشاه در اولین رویداد بزرگ فعالان فضای مجازی بسیج در تلاش برای دستیابی به موفقیت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، لانه جاسوسی آمریکا از امروز پنجشنبه میزبان بسیجیانی است که عرصه مجازی را مقهور اراده خود کرده‌اند و تولیدات و اختراعاتشان را در معرض رقابت برای انتخاب بهترین‌ها قرار داده‌اند.

اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج از امروز و با حضور 100 تیم سه نفره کار خود را آغاز کرده و شرکت‌کنندگان در 48 ساعت در محورهای تولید نرم افزار تلفن همراه بازی های ویدئویی و انیمیشن های دو بعدی با موضوع از پیش تعیین شده با هم رقابت می کنند.

فعالان بسیجی عرصه فضای مجازی کرمانشاه هم با دست پر در این همایش شرکت کرده‌اند و تولیدات برتر متخصصان این حوزه را قرار است در این رقابت عرضه کنند.

ا

 

حضور متخصصان توانمند کرمانشاهی در اولین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج

محمدی سرپرست تیم اعزامی کرمانشاه به مسابقات فعالان فضای مجازی بسیج در مورد به خبرنگار مرصاد گفت: اولین رویداد فعالان فضای مجازی در زمینه تولید محتوا در سه زمینه انیمیشن، بازی تلفن همراه و نرم افزار تلفن همراه در حال برگزاری است.

وی افزود: فعالان عرصه مجازی در زمینه انیمیشن با موضوع «جوان و افول آمریکا»، در زمینه بازی‌ها با موضوع «جوان و مقاومت» و در حوزه  نرم‌افزار با موضوع «حمایت از کالای ایرانی» تولیدات خود را در این رویداد عرضه می‌کنند.

سرپرست تیم اعزامی کرمانشاه به مسابقات فعالان فضای مجازی بسیج بیان داشت: استانهای مختلفی در این رقابت‌ها حضور دارند و کرمانشاه هم با 10 نفر شامل سه تیم سه نفره در این رقابت‌ها حاضر است که این افراد از متخصصان و توانمندان فضای مجازی استان هستند؛ در حال حاضر هم روند کار به خوبی پیش می‌رود و بچه‌ها مشغول کار هستند.

 

ا

 

هم‌افزایی متخصصان استانهای مختلف مهمترین نقطه قوت رویداد

وی در مورد ارزیابی‌اش از این رقابت‌ها گفت: اگر بخواهیم نیمه نگاهی به این رقابت‌ها داشته باشیم باید بگوییم که افراد توانمندی در این حوزه حضور دارند و این موجب ایجاد یک هم افزایی بین نیروهای توانمند استان‌های مختلف می‌شود که بعدها هم به یک‌دیگر کمک خواهند کرد.

محمدی ادامه داد: نیروهای متخصص مسئول و تولیدکننده با هم ارتباط پیدا می‌کنند و در آینده خروجی های خوبی در بحث فضای مجازی خواهیم داشت.

وی در خصوص احتمال موفقیت تیم کرمانشاه برای کسب عناوین برتر هم اظهار داشت: داوران و متخصصانی که از غرفه کرمانشاه بازدید می‌کنند معتقدند که مدلی که بر اساس آن پیش می رویم خوب است و امید به موفقیت دارد، اما اگر زمان بیشتری در اختیارمان قرار در کیفیت کار و تولید محتوا هم می‌توانستیم بهتر عمل کنیم.

گفتنی است 100 تیم سه نفره از امروز به مدت 48 ساعت با یکدیگر رقابت می‌کنند و نفرات برتر در زمینه‌های مختلف معرفی و از آنان تقدیر می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در چاه‌های نفت را فقط با اقتصاد توریسم می‌توان بست؛

سهم ناچیز ایران از پُردرآمدترین صنعت جهان /سایه‌روشن‌های صادرات نامرئی

مرصادنیوز: صنعت توریسم که از آن به عنوان صادرات نامرئی هم یاد می‌‌شود در شرایط تحریمی فعلی می‌تواند ارزآوری خوبی داشته باشد، اما همچنان بدون نقشه راه است.

پربازدیدها