کد مطلب: 362725
یکشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۲:۳۰

آیت الله علما:

دانشگاه‌ها همواره مورد نظر علمای بزرگ بوده است

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه گفت: دانشگاه‌ها همواره قبل و بعد از انقلاب مورد توجه علمای بزرگ بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما صبح امروز در نشست با علی اکبر رائفی پور اظهار داشت: نشر ارزش های دینی در دانشگاه ها و حفظ آن همیشه از دغدغه های مهم علمای برجسته بوده است.

وی افزود: استاد مطهری ، آیت الله مفتح و بسیاری از بزرگان ما زحمات بسیاری برای ارتباط با دانشگاه کشیدند که بتوانند ضمن حفظ ارزش ها با فرهنگ های مخرب غربی نیز مقابله کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بیان کرد: مقام معظم رهبری در خصوص تهاجم فرهنگی بیگانگان دغدغه فراوانی داشته و دارند و تعابیری مانند تهاجم ، شبیه خون و ناتوی فرهنگی را برای نشان دادن اهمیت این موضوع بکار گرفته اند و فعالیت در این مورد بسیار مهم است.

وی گفت: یکی از مسائل مهم که بسیاری از مشکلات و معضلات فرهنگی کشور را می تواند برطرف کند ، ازدواج است که نیازمند حمایت های دولتی می باشد.

علی اکبر رائفی پور از اساتید دانشگاه  هم در این دیدار اظهار داشت: مردم ما از جمله دانشجویان همواره به علما و روحانیون ارادت دارند و هر چقدر هم دشمنان برای جدایی مردم از روحانیت تلاش کنند این ارادت وجود خواهد داشت چرا که به طور مثال خود بنده بیشتر آموخته هایم از پای منبر است.

وی گفت: قطعا یکی از مسایل مهم کشور در بحث اجتماعی و فرهنگی ازدواج است که در صورت حمایت صحیح دولت این امر بسیار آسان خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

امام خامنه‌ای: آن‌طور که برجام عمل شد، من خیلی اعتقادی نداشتم/ مشکلات نظام پارلمانی از نظام ریاستی بیشتر است

مرصادنیوز: جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکلهای دانشجویی با رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی دیدار کردند.

پربازدیدها