کد مطلب: 362851
دوشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۸:۴۸

رائفی‌پور در جمع دانشجویان دانشگاه رازی:

«برجام» خطر جنگ را برای ایران بیشتر کرد / فیلم‌های ایرانی تریبون تبلیغی برای اهداف استعمار

مرصادنیوز: رائفی‌پور با بیان اینکه «برجام» خطر جنگ را برای ایران بیشتر کرد، گفت: 400 میلیارد دلار کمک آمریکا به عریستان برای حمله به ایران بود که ماموریتش خالی کردن انبارهای موشکی ماست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، دانشگاه رازی کرمانشاه عصر امروز شاهد حضور پرشور دانشجویانی بود که پای سخنرانی دو ساعته علی‌اکبر رائفی پور نشستند؛ جمعیت حاضر در سالن به حدی بود که برخی از دانشجویان تمام این دوساعت را ایستاده بودند و برخی‌ها حتی بر روی سن نشسته‌ بودند؛ برخی دیگر اما به دلیل همین ازدحام بیرون از سالن آمفی‌تئاتر ماندند.

علی‌اکبر رائفی‌پور به بررسی اسناد بین‌المللی که بعضا با هدف‌های استعماری همراه شده اشاره کرد و اظهار داشت: سلبریتی‌های غرب در راستای اهداف استعماری آنها گام برمی‌دارند و سلبریتی‌های ما هم در راستای اهداف استعماری آنها هستند.

وی با بیان اینکه برخی‌ از این سلبریتی‌ها که هیچ تخصصی ندارند به خود اجازه می‌دهند در امور مختلف حتی در سیاست هم وارد شوند، گفت: ورزشکارانی که به شورای شهر می‌روند، آنهایی که حتی ناخواسته با امنیت ملی بازی می‌کنند باید بدانند که ممکن است ورزشکار و بازیگران خوبی باشند اما لزوما سیاستمداران خوبی نیستند.

این استاد دانشگاه ادامه داد: در شورای شهر تهران امسال تنها نام دو خیابان را تغییر دادند آیا مشکلات تهران حل شد و یا وقتی خودشان را ملزم به پاسخگویی در برابر تقاضای مسکن جوانان نمی‌دانند و با افتخار می‌گویند حتی یک خانه نساختیم.

رائفی‌پور سپس به موضوع معاهدات بین‌المللی بازگشت و افزود: سازمان‌های بین‌المللی 17 محور را در هشت سند و معاهده دنبال می‌کنند.

وی بیان داشت: اولین این معاهدات بین المللی سند رفع فقر بود که کشورها را ملزم می‌کرد تا آنگونه که آنها می‌گویند فقر رفع شود؛ در سال 1394 یک کتاب با عنوان اقتصاد مقاومتی در معاونت وزارت کار و رفاه اجتماعی کشور تدوین شد که ترجمه همان سند بود و کسی هم نبود آنرا چک کند!

این استاد دانشگاه گفت: معاهده دوم به مریدا مشهور بود که ضمانت حقوقی برای کشورها ایجاد می‌کند و ایران هم آنرا امضا کرده ست؛ این معاهده می‌گوید حقوق قضایی و کیفری باید بازتعریف شود.

رائفی‌پور بیان داشت: FATF و پالرمو تنها یکی از شاخه‌های این معاهدات هستند برخی از نمایندگان مجلس حتی نمی‌توانند هنوز درست آنرا تلفظ کنند و نمی‌دانند چیست؛ لذا حوزچه دانش باید ایجاد و اطلاعات بیشتر شود.

ا

 

وقتی فیلم‌های ایرانی اهداف استعماری دشمن را تبلیغ می‌کنند

وی با بیان اینکه معاهده سوم سند آموزش است که به EBS مشهور است؛ در سند 2030 آنها معتقدند باید در مسائل جنسی با انزال و تمشی پیش بروند برای همین اول می‌گویند اگر به بچه‌ها آموزش جنسی ندهید به آنها تجاوز می‌شود و سپس این آموزش را در کتب با آنچه خودشان می‌خواهند ارائه می‌دهند.

این استاد دانشگاه گفت: اما در معاهده چهارم می‌گویند اگر این کارها را انجام ندهید مریدا به سراغ شما می‌آید؛ 28 کارگروه در 14 دستگاه کشور جلساتی را در این خصوص برگزار می‌کنند و سازمان امنیت آمریکا می‌گوید اگر همینگونه پیش بروید سال 2030 دیگر ازدواج رسمی نخواهیم داشت.

رائفی‌پور گفت: آمار تولد بیرون از ازدواج  در بین جوانان امروز -که همان کودکان سال 2002 به بعد هستند وحالا به سن 16 سالگی رسیده‌اند ـ در کشورهایی که این سند در آنها اجرا شده به 70 درصد رسیده یعنی 70 درصد کودکان متولد شده حرام زاده هستند.

وی با بیان اینکه یهودیت صهیونتیست پشت تمام این برنامه‌هاست، تصریح کرد: پشت سر تمام این اسناد بین‌المللی خانواده راکفلر است.

ا

 

سیستم نفوذ از حکومت به مردم تغییر یافته است

این استاد دانشگاه بیان داشت: اگر زمانی سیستم نفوذ فرماسونری حکومت‌ها بود، امروز دیگر مخاطب اصلی آنها مردم هستند و با ابزار رسانه‌ها کار می‌کنند؛ در بسیاری از موضوعات قبح شکنی شده و برخی‌ چیزها به فرهنگ تبدیل می‌شود.

وی افزود: در حوزه فرهنگی فیلم‌هایی که موضوع آنها قصاص است در شبکه‌های تلویزیونی گاها  پشت سر هم فیلم‌هایی با این مضمون پخش می‌شود و نشان می‌دهند و می‌گویند نباید قصاص کنیم و کسی که قتل کرده نباید اعدام شود.

رائفی‌پور با بیان اینکه سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای مختلفی به راه افتاده با موضوع رابطه جنسی محارم به زبان فارسی گفت: در این راستا سریال‌ها و فیلم‌هایی هم هستند که در داخل کشور تولید می‌شود و در این سریال‌ها یک رابطه عشق و عاشقی پیش می‌رود بعد مشخص می‌شود خواهر و برادرند.

وی ادامه داد: سند چهارم منارید است که می‌گوید تمام اطلاعات آمایشی و محیط زیستی کشور باید در اختیار آنها قرار بگیرد.

ا

 

ضرر 60 میلیارد دلاری معاهده پاریس برای ایران

به گفته وی، معاهده پنجم پاریس است که می‌گوید باید میزان تولید آلاینده‌ها ثبت شود و ابتکار، رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور هم آنرا امضا کرده و 50 تا 60 میلیارد دلار ایران در معاهده پاریس متضرر شده است چون ایران به عنوان تولیدکننده نفت یک عامل آلاینده است.

رائفی‌پور بیان داشت: معاهدات دیگری همچون سلامت و WSIS در حوزه ارتباطات هم هستند که تمام کشورها باید آنرا انجام دهند.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: تنها کشورهایی که هیچگاه آماری به این سازمان‌های بین‌المللی ارائه نمی‌کنند آمریکا، اسرائیل و انگلیس هستند.

وی با تصریح اینکه در مسئله FATF  چه تضمینی هست که اطلاعات بر ضد خودمان استفاده نشود، گفت: برجام هیچگاه خطر جنگ را از سر ایران بر نداشت بلکه خطر جنگ را بر سر ایران بیشتر کرد.

ا

 

یمنی‌ها به خاطر امنیت ما کشته می‌شوند

رائفی‌پور افزود: 400 میلیارد دلار کمک آمریکا به عریستان برای حمله به ایران بود که ماموریتش خالی کردن انبارهای موشکی ماست؛ آنها خود را برای بستن تنگه هرمز و کاهش فروش نفت ایران آماده کرده‌اند و بستن باب المندب را بزرگترین خطر ایران می‌دانند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: به خاطر همین یمنی‌ها به خاطر امنیت ما کشته می‌شوند.

وی به خروج آمریکا از برجام هم اشاره‌ای کرد و بیان داشت: آمریکا از برجام بیرون آمد گفتند اروپا هنوز هست، حتما اروپا هم بیرون بیاید می‌گویند ما خودمان می‌مانیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

به بهانه سالروز شهادت بزرگمرد عالم اسلام؛

درس‌هایی که علی‌(ع) در حکومت‌‌داری داد /امیرالمومنین الگوی بی چون و چرای ولایتمداری

مرصادنیوز: می‌گویند ابوتراب مرید بی‌چون و چرای ولایت بود و هیچگاه در زمان حیات پیامبر (ص) خطبه‌ای از حضرت علی (ع) نقل نشده است.

پربازدیدها