کد مطلب: 363060
پنجشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۸:۴۴

مدیرامور شهری شهرداری کرمانشاه:

اختصاص ۸۷۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیز پارک‌ها

مرصادنیوز: مدیرامور شهری شهرداری کرمانشاه گفت: ۸۷۰ میلیون تومان اعتبار از سوی شهرداری و سازمان پارک‌ها و فضای سبز به تجهیز وسایل بازی در پارک‌ها اختصاص یافت.

شهرام عارف‌کیا در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: امسال ۳۷۰ میلیارد تومان به منظور تجهیز وسایل بازی و ورزشی پارک های کرمانشاه از سوی شهرداری اختصاص داده شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین تخصیص به منطقه ۸ کرمانشاه اختصاص داده شده است، افزود: مناطقی که نیاز بیشتری به تجهیز پارکها داشتند از تخصیص‌های بیشتری برخوردار شدند.

مدیر امور شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: از سوی سازمان پارک‌ها ۴۰۰ میلیون تومان به منظور تجهیز وسایل بازی و ورزشی و فضای آن اختصاص داده شده که مجموع اعتبارات شهرداری و سازمان پارک‌ها پاییزان به ۸۷۰ میلیون تومان می‌رسد.

به گفته عارف کیا، تمامی وسایل ورزشی و بازی تجهیز شده در این سازمان مورد تایید سازمان استاندارد هستند.

وی بیان کرد: علاوه بر تعمیر وسایل بازی و ورزشی در پارک ها برخی از وسایل نیز تعویض می‌شوند و همچنین اقدامات گلکاری نیز در سطح پارک ها انجام می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها