کد مطلب: 363066
پنجشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۳۴

سرپرست سازمان صمت کرمانشاه:

۸ طرح صنعتی در کرمانشاه اجرا می‌شود

مرصادنیوز: سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: هشت طرح صنعتی با ۲ هزار و ۷۲۳ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان در دست اجرا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محسن رستمی، صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: ستاد تسهیل استان امسال ۲۸۶ مصوبه داشته که از این تعداد ۴۰ درصد اجرا شده ۳۵ درصد در دست اقدام و۲۵ درصد انجام نشده است.

وی افزود: در زلزله سال گذشته ۱۸۶ واحد صنعتی استان دچار خسارت شد که قبل از زلزله از این تعداد ۱۲۳ واحد فعال بودند.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: با اقداماتی که انجام شد اکنون ۱۶۰ واحد از این واحدها به چرخه بازگشته است و از فرصت تهدید زلزله توانستند استفاده کنند و بسیاری از واحد به چرخه برگشتند.

وی تعداد معادن استان را ۲۱۸ معدن عنوان بیان کرد: از این تعداد ۱۱۸ مورد فعال و ۱۰۱ مورد غیر فعال است که از ابتدای سال تا کنون با تلاش‌های صورت گرفته ۱۷ مورد را توانستیم به چرخه فعالیت برگردانیم.

رستمی در ادامه این نشست تصریح کرد: تعداد ۸ طرح مهم صنعتی با ۲ هزار و ۷۲۳ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی یک هزار و ۹۰۰ نفر اکنون در استان در دست اجراست.

وی افزود: ذوب آهن بیستون، شرکت ایلیا ذرت سبز، کاغذ معدنی، قوطی زمزم، تولید کود اوره با پوشش گوگردی و توسعه پتروشیمی کرمانشاه از جمله این طرح ها است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی مطرح کرد

واجب فراموش شده؛ مهمترین رکن انتظار فرج

مرصادنیوز: عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، امر به معروف و نهی از منکر راه مهمترین رکن انتظار فرج و ظهور منجی عالم عنوان کرد.

پربازدیدها