کد مطلب: 363068
پنجشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۴۴

مدیرعامل شرکت غله کرمانشاه:

سیلوهای کرمانشاه زیر قیمت واقعی فروخته شده‌اند

مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: سیلوهای کرمانشاه زیر قیمت واقعی و ارزان فروخته شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مظفر رحیمی صبح امروز در جلسه تاد اقتصاد مقاومتی استان که در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: سیلوی ۱۰۰ ساله استان براساس اصل ۴۴ قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار شده است.

وی با بیان اینکه ما مخالف این واگذاری نیستیم افزود: بررسی کارشناسی نشان می‌دهد قیمت واگذاری این سیلوها پایین است و ارزان فروخته شده‌اند.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه بیان کرد: یکی از سیلوها که در مرکز شهر و جنب میدان بار است با قیمت ۲۳ میلیارد تومان فروخته شده است این در حالی است که قیمت واقعی آن ۱۰۰ میلیارد تومان است.

وی تصریح کرد: براساس قیمت کارشناس دادگستری تنها شرکت کننده در مزایده این سیلو، آن را با قیمت ۲۳ میلیارد تومان خرید.

رحیمی افزود: این سیلو قدمتی بیش از ۸۰ سال دارد و به نوعی به عنوان یک آثار باستانی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه سیلوی سنقر هم به قیمت ۵.۵ میلیارد تومان فروخته شده است، گفت: این سیلو هم به یک فرد غیربومی فروخته شده است و این در حالی است که قیمت واقعی آن ۱۳ میلیارد تومان است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):

سال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.

پربازدیدها