کد مطلب: 363140
جمعه ۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۹:۴۱

رییس اداره امور منابع آب آمل اعلام کرد

آزادسازی ۱۰ هکتار از اراضی بستر رودخانه در آمل

مرصادنیوز: رییس اداره امور منابع آب آمل و محمودآباد با اشاره به استقبال سرمایه‌گذاران در حوزه بسته بندی آب شرب، گفت: با حمایت دستگاه قضایی 10 هکتار از بستر رودخانه که مورد تصرف غیرقانونی قرار گرفته بود آزادسازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بلاغ، ولی‌الله ولی‌پور در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه برای ایجاد اشتغال پایدار و تولید در شهرستان آمل تمامی مجوزهای بسته بندی آب معدنی در دست ساماندهی است، اظهار کرد: مشارکت مردم در مدیریت و حفظ کمی و کیفی آب ضروری است.

وی با اشاره به تخصیص مقدار 162 لیتر آب برای 31 شرکت آب معدنی در سال‌های گذشته، اظهار کرد: از 31 مورد تخصیص صادره به مقدار 162 لیتر، 12 مورد با تخصیص 55 لیتر به علت عدم بهره‌برداری و عدم ایجاد اشتغال لغو تخصیص شدند.


رئیس اداره امور منابع آب آمل و محمودآباد در ادامه عنوان کرد: 13 واحد بسته بندی آب شرب با تخصیص 65 لیتر در حال احداث کارخانه هستند.

این مسئول با بیان اینکه 6 کارخانه با تخصیص 42 لیتر و با اشتغال‌زایی مستقیم بیش از 200 نفر در حال تولید و فعالیت هستند، افزود: جهت حمایت از سرمایه‌گذاری، امور منابع آب طی مدت 24 ساعت موافقت نامه اولیه را صادر می‌کند.

ولی‌پور با اشاره به استقبال سرمایه‌گذاران در حوزه بسته بندی آب شرب (آب معدنی)، یادآور شد: نظارت دقیق در این حوزه وجود دارد.

وی با بیان اینکه ساخت و ساز در بستر و حریم رودخانه و نهرها و مجاری آبی غیرمجاز و ممنوع است، تاکید کرد: دهیاران و شهرداران در برخورد قاطع با متخلفان همکاری کنند.

رئیس اداره امور منابع آب آمل و محمودآباد با اشاره به حمایت دستگاه قضایی نسبت به آزادسازی 10 هکتار از بستر که مورد تصرف غیرقانونی قرار گرفته بود، گفت: با پیگیری امور منابع آب 40 هکتار از بستر رودخانه تعیین تکلیف و بیش از 70 هکتار از بستر رودخانه جهت تعیین تکلیف در دست اقدام است.

ولی‌پور در پایان گفت: آزادسازی بیش از 80 هکتار از بستر رودخانه از طریق دستگاه قضایی در حال پیگیری است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

به بهانه سالروز شهادت بزرگمرد عالم اسلام؛

درس‌هایی که علی‌(ع) در حکومت‌‌داری داد /امیرالمومنین الگوی بی چون و چرای ولایتمداری

مرصادنیوز: می‌گویند ابوتراب مرید بی‌چون و چرای ولایت بود و هیچگاه در زمان حیات پیامبر (ص) خطبه‌ای از حضرت علی (ع) نقل نشده است.

پربازدیدها