کد مطلب: 365465
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۹:۶

مدیر کل راهداری کرمانشاه خبر داد:

«سنقر-کامیاران» حادثه‌سازترین محور جاده‌های کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: محور«سنقر-کامیاران» با چهار نقطه بیش‌ترین نقطه حادثه‌ساز کرمانشاه است.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه ۱۰۲ نقطه حادثه‌خیز وجود دارد که ۱۴ نقطه به صورت کامل اصلاح هندسی و آشکارسازی و آرام سازی ترافیکی با استفاده از علائم ایمنی شده است.

وی افزود: ۱۵ نقطه نیز آشکار سازی و آرام سازی ترافیکی با استفاده از علائم ایمنی در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بیان کرد: بیشترین نقاط حادثه‌ساز در محورهای مواصلاتی استان مربوط به سنقر -کامیاران با چهار نقطه حادثه‌ساز و سه نقطه حادثه‌ساز در محور سنقر-بیستون است.

به گفته کرمی، از نظر نوع عملیات انجام شده جهت رفع نقص آشکارسازی و آرام سازی با استفاده از علائم ایمنی، نواقص هندسی محل اصلاح و برطرف شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نیز عملیات اجرایی در محورهای جوانرود-روانسر، کرمانشاه-اسلام آبادغرب، اسلام آبادغرب- کرمانشاه، روانسر-پاوه، اسلام آبادغرب-قلاجه، روانسر-پاوه و کنگاور-اسد اباد در دست اقدام است.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ۶۴ نقطه نیز جهت اصلاح در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه باقی مانده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نماینده مردم کرمانشاه مطرح کرد

لزوم حمایت دولت از تولیدکنندگان داخلی

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در سال رونق تولید از تولید کنندگان داخلی حمایت کند.

پربازدیدها