کد مطلب: 365465
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۹:۶

مدیر کل راهداری کرمانشاه خبر داد:

«سنقر-کامیاران» حادثه‌سازترین محور جاده‌های کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: محور«سنقر-کامیاران» با چهار نقطه بیش‌ترین نقطه حادثه‌ساز کرمانشاه است.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه ۱۰۲ نقطه حادثه‌خیز وجود دارد که ۱۴ نقطه به صورت کامل اصلاح هندسی و آشکارسازی و آرام سازی ترافیکی با استفاده از علائم ایمنی شده است.

وی افزود: ۱۵ نقطه نیز آشکار سازی و آرام سازی ترافیکی با استفاده از علائم ایمنی در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بیان کرد: بیشترین نقاط حادثه‌ساز در محورهای مواصلاتی استان مربوط به سنقر -کامیاران با چهار نقطه حادثه‌ساز و سه نقطه حادثه‌ساز در محور سنقر-بیستون است.

به گفته کرمی، از نظر نوع عملیات انجام شده جهت رفع نقص آشکارسازی و آرام سازی با استفاده از علائم ایمنی، نواقص هندسی محل اصلاح و برطرف شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نیز عملیات اجرایی در محورهای جوانرود-روانسر، کرمانشاه-اسلام آبادغرب، اسلام آبادغرب- کرمانشاه، روانسر-پاوه، اسلام آبادغرب-قلاجه، روانسر-پاوه و کنگاور-اسد اباد در دست اقدام است.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ۶۴ نقطه نیز جهت اصلاح در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه باقی مانده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

امام خامنه‌ای: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی‌جواب نمی‌گذارد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثت‌شان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی‌جواب نمی‌گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

پربازدیدها