کد مطلب: 365521
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۰

رییس پلیس راه کرمانشاه:

سوانح رانندگی در کرمانشاه ۴ کشته بر جا گذاشت

مرصادنیوز: رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به وقوع دو سانحه رانندگی در محورهای کرمانشاه گفت: این سوانح ۴ کشته و ۳ زخمی بر جا گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: بر اثر دو سانحه رانندگی چهار تن جان باختند و ۳ نفر هم زخمی شدند؛ سانحه اول ساعت حدود ۱۳:۳۰ دقیقه در محور سرپل ذهاب به دالاهو بین یک دستگاه کامیون بنز و یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس رخ داد.

وی ادامه داد: در این سانحه راننده خودروی پژو پارس جان خود را از دست داد و دیگر سرنشین این خودرو به همراه راننده کامیون زخمی شدند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: طبق نظر کارشناسان پلیس راه مقصر این حادثه راننده کامیون به علت عدم توجه به جلو بوده است.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه در ادامه به سانحه دوم رانندگی اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز حدود ساعت ۱۵ در محور هرسین بین ۲ دستگاه وانت کاپرا و کامیون رخ داد.

وی گفت: در این حادثه ۳ نفر شامل راننده و دو سرنشین خودروی وانت جان خود را از دست دادند و و راننده کامیون نیز زخمی شد.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: این حادثه به دلیل عدم توجه به جلو از سوی راننده وانت کاپرا رخ داد که باعث جان باختن خود و دیگر سرنشینانش شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها