کد مطلب: 365629
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۷:۱۵

در استانداری کرمانشاه چه خبر است؟

انتصابات فامیلی!

مرصادنیوز: خبرهای شنیده شده حاکی از رسیدن موج انتصابات فامیلی دولتی‌ها به استانداری کرمانشاه و البته گماردن آنها در پست‌های حساس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، انتصابات فامیلی در بدنه دولت در ماه‌های اخیر با واکنش‌ انتقادی مردم روبرو شد؛ انتصاباتی که صرفا از روی نسبت فامیلی با برخی از مقامات و اشخاصی صورت می‌گیرد که قدرت را در دست دارند.

«در این دولت پسرخاله، پسرعمو و نورچشمی نداریم!»؛ شاید آن روزها که رییس جمهور این نظق‌ها را داشت و تازه سکان دولت را به دست گرفته بود فکر این روزها را نمی‌کرد.

حالا ظاهرا این دومینوی استخدام های فامیلی به استانداری کرمانشاه رسیده است و شنیده‌ها حاکی از این است که یکی از کارمندان این مجموعه که تجربه مدیریتی چندانی هم ندارد با یک رزومه تقریبا خالی از نشستن بر کرسی مدیریت قرار است بر مسند یکی از دفاتر حساس معاونت اقتصادی تکیه بزند.

معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه در ماه‌های اخیر با بازگشتن دوباره هدایت حاتمی که چند سال پیش از معاونت استانداری کرمانشاه کنار گذاشته شده بود شاهد تغییر و تحولاتی بوده است که تغییر روسای دفتر جذب سرمایه‌گذاری و دفتر برنامه ریزی از این جمله است.

در حالی که بیکاری، رکود و تورم همزمان بر استان کرمانشاه چنبره زده و نیاز مبرم امروز این منطقه مدیران کارآزموده و امتحان پس داده است؛ انتصابات مدیران با رزومه‌های خالی قطعا حاصلی جز فرصت سوزی ندارد.

بر اساس اخبار رسیده به مرصاد ظاهرا یکی از معاونان مرکز پژوهش استانداری که هیچ سابقه مدیریتی ندارد و بیشتر به دلیل داشتن نسبت فامیلی با هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قرار است به عنوان رییس دفتر اقتصادی استانداری منصوب شود و جای دارابی که به سمت مدیریت سازمان صمت کرمانشاه انتخاب شده قرار گیرد.

اما جدای از انتقاداتی که به دارابی در این مدت وارد بود و این انتصاب در سازمان صمت معلوم نبود پاداش کدام کار خاص و اقدام شاخصش بوده است، این شنیده‌ها برای جانشین وی در سمت رییس دفتر امور اقتصادی اگر صحت داشته باشد لزوم ورود جدی استاندار را به این موضوع می‌طلبد.

آقای استاندار! استانی با درآمدسرانه پایین، تورم لجام گسیخته، بیکاری بالا و ده‌ها مشکل اقتصادی دیگر که در آن ریشه زده است قاعدتا مدیرانی کارکشته می خواهد تا با دانش و تجربه کسب شده به میدان بیایند و بر آنها فائق آیند و بدون رودربایستی اینجا جایی برای لابی و استخدام فامیلی نیست، مردم از شما انتظار دارند در اینگونه عزل و نصب ها تمام جهات را لحاظ کنید و منافذ سوءاستفاده سودجویان را ببندید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها