کد مطلب: 365703
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۹:۶

با حضور رییس مجلس صورت گرفت؛

آغاز همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه در تهران

مرصادنیوز: همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه از دقایقی پیش در تهران کار خود را آغاز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های استان کرمانشاه امشب در هتل اسپیناس تهران آغاز شد.

در این همایش فرصت‌های مختلف استان کرمانشاه در قالب کلیپ‌ها و مطالب متنوعی که تهیه شده قرار است برای حاضران نمایش داده شود.

همچنین در این همایش از یک سو مسئولان استان به مزیت‌ها و ظرفیت‌های استان پرداخته و از سوی دیگر فرصت‌هایی به سرمایه‌گذاران حاضر در این همایش پیشنهاد می‌شود.

در این همایش مهمانان ویژه‌ای از جمله وزیر نفت، رئیس کل بانک مرکزی، وزیر کشور، رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس مجلس حضور دارند و برخی از آنها سخنرانی خواهند کرد.

همچنین همایش مذکور با رویکرد جذب سرمایه‌گذاران داخلی و با حضور ۵۰۰ شرکت و هلدینگ بزرگ در حوزه‌های مختلف عمرانی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نماینده مردم کرمانشاه مطرح کرد

لزوم حمایت دولت از تولیدکنندگان داخلی

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در سال رونق تولید از تولید کنندگان داخلی حمایت کند.

پربازدیدها