کد مطلب: 365703
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۹:۶

با حضور رییس مجلس صورت گرفت؛

آغاز همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه در تهران

مرصادنیوز: همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه از دقایقی پیش در تهران کار خود را آغاز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های استان کرمانشاه امشب در هتل اسپیناس تهران آغاز شد.

در این همایش فرصت‌های مختلف استان کرمانشاه در قالب کلیپ‌ها و مطالب متنوعی که تهیه شده قرار است برای حاضران نمایش داده شود.

همچنین در این همایش از یک سو مسئولان استان به مزیت‌ها و ظرفیت‌های استان پرداخته و از سوی دیگر فرصت‌هایی به سرمایه‌گذاران حاضر در این همایش پیشنهاد می‌شود.

در این همایش مهمانان ویژه‌ای از جمله وزیر نفت، رئیس کل بانک مرکزی، وزیر کشور، رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس مجلس حضور دارند و برخی از آنها سخنرانی خواهند کرد.

همچنین همایش مذکور با رویکرد جذب سرمایه‌گذاران داخلی و با حضور ۵۰۰ شرکت و هلدینگ بزرگ در حوزه‌های مختلف عمرانی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

امام خامنه‌ای: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی‌جواب نمی‌گذارد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثت‌شان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی‌جواب نمی‌گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

پربازدیدها