کد مطلب: 365726
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۸

آیت الله علما:

فضای مجازی باید برای نسل جوان تبدیل به فرصت شود

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی گفت: فضای مجازی باید برای نسل جوان تبدیل به فرصت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  آیت الله مصطفی علما صبح امروز در دیدار با مسئول و اعضای قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) اظهار داشت: خطوط انحرافی، بدعت‌ها و مشکلات اجتماعی ریشه در گذشته دارد و همواره وجود داشته و تنها به اقتضای زمان شکل آن تغییر کرده است.

وی اشاره‌ای به کتاب کشف اسرار امام(ره) در پاسخ به انحرافات داشت و افزود: انحرافات در زمان‌های مختلف وجود داشته است و دشمن آن را به زبان روز بیان‌ می کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه باید مشکلات موجود در زمینه فضای مجازی را باید به فرصت تبدیل کنیم، بیان داشت: در این زمینه باید از استدلال‌های مناسب استفاده کرد.

وی تصریح کرد: دشمن از هیچ انحرافی ابا ندارد و ما نمی‌توانیم در مواردی مانند آنها عمل کنیم اما می توانیم با منطق و برهان با آنها مقابله کنیم.

آیت الله علما با اشاره به اتاق فکر دشمن برای ایجاد انحراف به ویژه در نسل جوان بیان کرد: دشمن برای تمام موارد نقشه دارد و راهکارهای مناسب برای آن می یابد.

وی گفت: تحریم ‌ها تهدیدی برای کشور ما بود که با همت برای کشور تبدیل به فرصت شد و امروز شاهد آن هستیم که بسیاری از موفقیت ها نیز حاصل همین تحریم ها است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به تهدیدها و فرصت‌های فضای مجازی افزود: باید این فضا را برای نسل جوان به فرصت تبدیل کنیم.

وی بر توجه به جوانان و فراهم کردن امکانات مورد نیاز برای پیشرفت آنها تاکید کرد و گفت: اگر اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان توسط دولت ها تامین شود تا حد زیادی می توان آسیب ها و تهدیدات موجود نسبت به این قشر را که از طریق فضاهایی چون فضای مجازی برجسته می شود را به حداقل رساند.

آیت الله علما با بیان اینکه جوانان سرمایه های کشور ما هستند و باید به آن‌ها توجه کرد، گفت: جوانان ما همواره مورد طمع دشمنان بوده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: باید مشکلات را بر حسب فضا و اقتضای زمان حاضر مورد بررسی قرار داد و آن را رفع کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

امام خامنه‌ای: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی‌جواب نمی‌گذارد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثت‌شان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی‌جواب نمی‌گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

پربازدیدها