کد مطلب: 365888
پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۹

یادداشت/

چرا ذکر دستاوردها ضرورت ۴۰ سالگی انقلاب است؟

مرصادنیوز: دشمن با کتمان واقعیت دستاوردهای انقلاب درصدد ترور حقیقت انقلاب اسلامی است و به همین خاطر نظام جمهوری اسلامی تصویر شده در فضای مجازی با نظام جمهوری اسلامی واقعی خیلی متفاوت است.

یادداشت /فریبز یوسفوند: در وضعیت و شرایط فعلی، دشمن با تمسک به مشکلاتی که ریشه در نقشه های خود دشمن دارد و همچنین ناکارآمدی بعضی مسئولین در تلاش است که دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب را ضایع کند.

اولین جایی هم که دشمن تا حدودی موفق شده است با تسخیر آن با این حقیقت بجنگد استفاده گسترده از فضای مجازی و امپراتوری رسانه است؛ در فضای مجازی و رسانه (در سیطره نظام سلطه)، گفتن قسمتی از واقعیت، کتمان و پوشاندن آن، قلب و وارونه جلوه دادن واقعیت کاری معمول و همیشگی است که با این کار اهداف خود را تعقیب می کنند.

سیاه نمایی و فلاکت بار جلوه دادن اوضاع کشوری مثل ایران اسلامی در فضای مجازی وابسته واقعیتی اظهر من الشمس است؛ دشمن با کتمان واقعیت دستاوردهای انقلاب درصدد ترور حقیقت انقلاب اسلامی است و به همین خاطر نظام جمهوری اسلامی تصویر شده در فضای مجازی با نظام جمهوری اسلامی واقعی خیلی متفاوت است.

در فضای مجازی وابسته هر آنچه که نقطه قوت نظام است را در ذهن ها تخریب می کنند و با تولید انواع محتواهای اغوا کننده اوضاع را فلاکت بار جلوه داده و جوانان را از داشته های خود و برکات جمهوری اسلامی بدبین می‌کنند.

دشمن گرانیگاه شکست نظام را در تخریب دستاوردهای آن و ناامید کردن جوانان و مردم دیده است و بعد نتیجه ای که خواهد گرفت این است که کشور به بن بست رسیده است!!!

لذا هم‌افزایی اندیشه ها در ذکر و پاسداشت دستاوردهای انقلاب با نگاهی امیدبخش به آینده درخشان آن است؛ هدف این است که به رسم علمی و مستدل و نه روش تکراری و خسته کننده به تبیین و تبلیغ دستاوردها پرداخته شود، چه بسا یادآوری دستاوردها سرمشق و افقی برای جهش به آینده و تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها باشد.

موضوع ظرفیت - راه حل یکی از مبانی دستاوردهای انقلاب است که می تواند در هر زمانی و در هر شرایطی به سراغ آن رفت؛ موضوع شناخت ظرفیت‌ها از یک طرف و تشخیص دقیق دردها و مشکلات از طرف دیگر و ارائه راه حل‌های درمانی درست به عنوان یک راهبرد اساسی می تواند ریشه در تجربیات موفق داشته باشد.

قطعا دستاوردهای انقلاب اسلامی تجربیات گرانسنگ و ارزشمندی هستند که می توانند برای این موضوع مبنا قرار گیرند؛ لذا شایسته شان و منزلت تمام نیروهای انقلابی است که در این عرصه نقش آفرین باشند.

امید آفرینی و درگیر کردن ذهن جوانان به مقوله ظرفیت امیدبخش انقلاب همراه با افتخار به گذشته که خود پایه ای برای خودباوری و عبور از مشکلات و دسیسه های دشمن است، ضرورت وضعیت فعلی کشور بوده و با همت همه عزبزان انقلابی و دوستداران کشور است می توان در این عرصه درخشش ایجاد کرد.

مسئول بسیج اساتید استان کرمانشاه

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها