کد مطلب: 365938
پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۳

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی

بیانات رهبری فصل الخطاب امور است/ موافق منع بکارگیری بازنشستگان هستیم

مرصادنیوز: شهاب نادری پیرو بیانات اخیر رهبری، فرمایشات معظم له را فصل الخطاب امور دانست و بر توجه و عملی نمودن آن از سوی دولت تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد و به نقل از سراب روانسر شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : به فرمایشات مقام معظم رهبری اعتقاد داریم و دستوراتشان فصل الخطاب است و اگر بر اساس آن رفتار کنیم مشکلی در بحث مملکت و کشور داری نخواهیم داشت.

وی در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان و استفاده از ظرفیت جوانان بیان داشت: مقام معظم رهبری همیشه به دنبال حذف اشرافیگری بوده است و آنچه برای جوانان لازم است باید انجام بگیرد و در بحث بازنشستگان قطع به یقین موافق و پایبند به رعایت جوانمردی و میدان دهی به جوانان هستم.

 نماینده مردم پاوه، جوانرود, روانسر و ثلاث باباجانی تصریح داشت: باید از وجود جوانان استفاده شود و در این راستا هیچ کوتاهی جایز نیست و حتمأ پیگیر خواهیم بود و در جهت ایجاد اشتغال جوانان و گرفتاری های منطقه ای و ملی به بهترین نحو طبق فرمایشات معظم له اقدام خواهیم کرد.

نادری در خصوص استفاده از فضای مجازی اشاره ای به بیانات اخیر رهبر در خصوص اینکه با بهره گیری از آن می توان در جهت "تودهنی" زدن به دشمن بهره برد افزود: فضای سایبری بسیج میتواند در این زمینه موفق عمل کند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها