کد مطلب: 365948
جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۹:۵۷

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه:

تسهیلات اشتغال تنها به عشایر کوچ‌رو پرداخت می‌شود

مرصادنیوز: مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه گفت: تنها به عشایر واقعی و ۱۰۰ درصد کوچ‌رو تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حسن احمدی با بیان اینکه دستورالعمل کشوری پرداخت تسهیلات اشتغال به عشایر با شفافیت و صراحت عنوان نشده است، اظهارداشت: تنها استان کرمانشاه از میان استان های همجوار نسبت به پرداخت تسهیلات اشتغال اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه در استان تاکنون۲۰۰ درصد اضافه بر سهم تعیین شده تسهیلات اشتغال به عشایر پرداخته شده است، افزود: با توجه به اینکه این تسهیلات مازاد بر سهمیه پرداخت شده است شرایطی گذاشته شده تا تنها به عشایر واقعی و ۱۰۰ درصدکوچ رو و به منظور اشتغال زایی برای جوانان پرداخت شود.

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه بیان کرد: حداکثر سن در نظر گرفته شده برای بهره مندی از تسهیلات اشتغال ۵۰ سال در نظر گرفته شده است.

احمدی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات کم شده اما قطع نشده است گفت: تسهیلات پرداخت شده طبق شرایط اعلام شده به تعداد خاصی از عشایرمشمول پرداخت می شوند.

وی عنوان کرد: به افرادی که سن آنان بالای ۵۰ سال است اما پرونده تشکیل داده اندو هزینه هایی متحمل شده اند تسهیلات تعلق می گیرد و این محدود کردن برای عشایری است که بعدها نسبت به ثبتام اقدام کردند و سهمیه پرداخت تکمیل شده و جوابگوی همه عشایر نبوده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها