کد مطلب: 365949
جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۹:۵۱

نماینده مردم صحنه در مجلس:

بدعهدی آمریکا به همه ثابت شده/فرمایشات رهبر انقلاب در برجام فصل‌الخطاب است

مرصادنیوز: نماینده مردم صحنه، کنگاور و هرسین در مجلس با بیان اینکه بدعهدی آمریکا به همه ثابت شده گفت: فرمایشات رهبر انقلاب در برجام فصل‌الخطاب است.

حسن سلیمانی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع مردم قم اظهار داشت: نظرات مقام معظم رهبری بر اساس الزامات قانون اساسی و اصل 57 قانون اساسی که قواهای کشور زیر نظر ایشان پیروی می کنند فصل الخطاب است.

وی ادامه داد: آن چیزی که مقام معظم رهبری در خصوص برجام و نحوه ورود آن و پیامدهای حاصل از آن بیان کردند برای همگان روشن شد و کوتاهی های صورت گرفته در آن توسط مجریان و قانون‌گذرانی بوده که نتوانستند به آن میزانی که باید رفتار کنند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: این آمریکاست که به ما نیاز دارد و ما از لحاظ مسائل اقتصادی در شرایطی نیستیم که نیازمند آمریکا باشیم و این موضوع قبلا به عنوان اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری پیش بینی شده است .

نماینده مردم صحنه، کنگاور و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرف های اروپایی آنچنان که باید و شاید نتوانسته است به تعهدات خود عمل کند و اگر هم قولی داده اند فقط در حد حرف بوده است .

وی با بیان اینکه فقط ما باید به خودمان متکی باشیم و از توان داخلی استفاده کنیم، افزود: هرگونه خروج از برجام و یا پایبندی به آن تنها به نظر مقام معظم رهبری بستگی دارد و دولت باید نظرات مجلس را برای حمایت از خودش باید جلب نماید که منجر به تحقق نظر مقام معظم رهبری شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها