کد مطلب: 365955
جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۵:۸

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب در خطبه های نمازجمعه:

جوانان از فرصتهای فضای مجازی برای تقابل با دشمن استفاده کنند

مرصادنیوز: امام جمعه سرپلذهاب گفت : مسئولیت دولتمردان نعمت بزرگ الهی است که باید قدردان آن بوده و درجهت رفع مشکلات معیشتی مردم اهتمام بیشتری داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان بااشاره به سخنان رهبرانقلاب دردیدار با مردم قم اظهارداشت: رهبر انقلاب دراین دیدار به مسائل مهمی اشاره کردند و توصیه های مهمی نیز برای مردم و مسئولین داشتند.

وی بابیان اینکه رهبر انقلاب مسئولیت را برای مسئولین نعمت بزرگی از جانب خداوند دانستند ادامه داد : مسئولین باید قدر موقعیتهای خود را بدانند و در مسئولیتهای خود با شجاعت و عقلانیت عمل کنند.

 
امام جمعه شهرستان اذعان داشت : مسئولین باید ظرفیتهای داخلی را شناخته و قدردان آن باشند ود رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اهتمام لازم را داشته باشند.


وی درادامه به توصیه رهبر انقلاب برای مردم اشاره کردو گفت: رهبر انقلاب از مردم خواستند که کمک حال مسئولین بوده و با دولتمردان همکاری کنند تا رفع مشکلات کشور هموارتر گردد.

وی ادامه داد : رهبر انقلاب دراین دیدار بر لزوم بهره گیری از فرصتهای فضای مجازی توسط مردم تاکید کرده و از جوانان خواستند در این عرصه با شایعه سازیهای دشمن مقابله کرده و از آن بعنوان ابزاری برای زدن تودهنی به دشمن استفاده کنند.

حجت الاسلام فاطمی نسب فضای مجازی را دارای فرصتهای بسیاری دانست و ادامه داد : فضای مجازی آسیبهایی نیز دارد که لازم است سواد رسانه ای مردم دراین زمینه بیشتر شود تا خودرا دربرابر آسیبهای آن حفظ کنند.

امام جمعه شهرستان در ادامه بااشاره به بودجه سال ۱۳۹۸ کشور اظهار داشت : دولت و مجلس شورای اسلامی لازم است که در بررسی بودجه کشور دقت و توجه مضاعفی داشته باشند تا بودجه شرکتهای دولتی مربوط به مردم تامین و نسبت به تحقق آن اطمینان حاصل شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به میلاد حضرت زینب س و روز پرستار اشاره کردو گفت: حضرت زینب س الگوی ماندگار ایثار و بصیرت زن مسلمان است که بایستی الگوی بانوان مسلمان قرارگیرد.


فاطمی نسب افزود :گذشت ، ایثار و صبر همراه با بصیرت در راه انجام تکلیف الهی از شاخصه های مهم حضرت زینب س می باشد .

وی سالروز شهادت شهید نواب صفوی و یارانش را ازدیگر مناسبتهای هفته عنوان کردو اظهارداشت : شهید نواب صفوی شهید راه نگتشکیل حکومت اسلامی بود که رهبر انقلاب درمورد رویکرد انقلابی و خط مشی سیاسی ایشان می فرماید: اساس سخن نواب این بود که اسلام باید زنده شود باید حکومت کند .

امام جمعه شهرستان بابیان آیه ای از قرآن کریم اظهارداشت : خداوند مومنان را از تکیه گاه قراردادن کافران منع کرده است.
وی ادامه داد : پذیرش ولایت کفار با ایمان سازگار نیست و دوستی بامومنان و دشمنی با کافران لازمه ایمان است و باید از هرنوع توافق وقراردادی که نتیجه اش به زیان مسلمانان باشد پرهیز کرد .

 

 

لینک کوتاه: 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

امام خامنه‌ای: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی‌جواب نمی‌گذارد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثت‌شان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی‌جواب نمی‌گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

پربازدیدها