کد مطلب: 365985
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۸:۴۲

معاون امور بازرگانی سازمان صمت کرمانشاه خبر داد:

افزایش ۱۰ درصدی تولید فرش در کرمانشاه/ فعالیت ۱۰۸ کارگاه

مرصادنیوز: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از افزایش ۱۰ درصدی تولید فرش در استان خبر داد و گفت: ۱۰۸ کارگاه فرش‌بافی در کرمانشاه فعالیت می‌کنند.

علی اسماعیلی در گفتگو با  خبرنگار مرصاد اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار موجود از ابتدای سال ۷۰ هزار متر فرش و تابلو فرش دستباف در کارگاه های فرش بافی استان کرمانشاه تولید شده است.

وی از افزایش ۱۰ درصدی تولیدات فرش نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود: صادرات فرش در گمرگ استان کرمانشاه انجام نمی شود بلکه بافندگان کرمانشاهی از برخی استان های داخلی نظیر تبریز، کاشان و تهران سفارش بافت دارند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بیان کرد: شهرستان‌های سنقر و کلیایی و کرمانشاه بیشترین میزان تولید فرش را دارند.

وی از وجود ۱۰۸ کارگاه متمرکز و غیرمتمرکز تولید فرش خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای سال ۶۰ مجوز تمدید یا صدور مجوز برای کارگاه های فرش بافی در استان صادر شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: تولیدات فرش استان سفارش محور هستند و بازار فروش دارند همچنین در نمایشگاه های فرش نیز عرضه می شوند.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

امام خامنه‌ای: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی‌جواب نمی‌گذارد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثت‌شان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی‌جواب نمی‌گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

پربازدیدها