کد مطلب: 366026
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴

مدیرعامل شرکت توزیع برق کرمانشاه معارفه شد

مرصادنیوز: در آیینی و با حضور معاون هماهنگی توزیع توانیر مدیرعامل شرکت توزیع برق کرمانشاه معارفه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در آیینی که با حضور معاون هماهنگی توزیع توانیر، معاون استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، مدیر عامل شرکت توزیع برق کرمانشاه معارفه شد.

در این آیین از خدمات مراد علی مرادی مجد قدردانی و امیدعلی مرآتی فشی به عنوان مدیر عامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه معرفی شد.

امیدعلی مرآتی فشی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، در این آیین به تشریح اولویت های کاری خود در این سمت پرداخت واظهار داشت: با صداقت و همدلی در چارچوب سیاست های کلی وزلرت نیزو تلاش خود را مضاعف خواهیم کرد.

وی افزود: از مهم ترین برنامه ها ایجاد زیرساخت‌های صنعت برق برای جذب سرمایه گذاران جهت پیشرفت و آبادانی استان است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: جلوگیری از اعمال خاموشی در تابستان ۹۸ از دیگر برنامه هاست که به عنوان یک برنامه مهم از طرف شرکت توانیر برای شرکت های مهم در نظر گرفته شده است.

وی همچنین استفاده از تجهیزات و شیوه های نوین، استفاده از نیروی جوان و توانمند، اصلاح نوسازی شبکه های فرسوده را از دیگر برنامه ها و اهداف خود عنوان کرد.

مراد علی مرادی مجد مدیر عامل پیشین شرکت توزیع برق استان کرمانشاه هم در این آیین به دستاوردهای ۴۰ ساله صنعت برق اشاره کرد و اظهار داشت: صنعت برق طی این مدت هرسال ۹ تا ۱۰ درصد رشد داشته است.

وی افزود: سال ۵۷ تنها ۱۰۲ روستا از نعمت بری برخوردار بودند که این رقم اکنون به ۲هزار و ۵۴۳ روستا رسیده است.

مرادی مجد تعداد مشترکین در سال ۵۷ را نیز ۶۸ هزار تفر اعلام کرد و گفت: با تلاشهای صورت گرفته طی ایک ۴۰ سال این رقم به ۷۶۰ هزار مشترک افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه مشترکین بخش صنعت نیز از ۶۴ مورد به ۲۸۰۰ مورد افزایش داشته اند، ادامه داد: در بخش کشاورزی نیز در گذشته فقط ۴۳ مشترک داشتیم که در حال حاضر به ۷۵۰۰ مشترک رسیده است.

مدیر عامل پیشین شرکت توزیع برق استان کرمانشاه یادآور شد: در مدت چهل سال انقلاب طول شبکه برق استان از ۳۰۰۰ کیلومتر به بیش از ۱۸ هزار کیلومتر رسیده است.

وی گفت: در جهت توسعه و پیشرفت در استان سعی کردیم طی این مدت جزو صنایع پیشرو در کشور باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

امام خامنه‌ای: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی‌جواب نمی‌گذارد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثت‌شان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی‌جواب نمی‌گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

پربازدیدها