کد مطلب: 366223
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵

معاون استاندار کرمانشاه مشمول قانون بازنشستگان شد؛

مهر تایید وزارت کشور بر خبر «مرصاد» /خداحافظی با دست راست استاندار

مرصادنیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه مشمول قانون بازنشستگی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، بعد از اجرایی شدن قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها بسیاری از مدیران و معاونانی که مشمول شدند با تمکین به قانون از کار کنار کشیدند، اما برخی با تفسیر و برخورد سلیقگی با این قانون خود را تافته جدا بافته احساس کردند و همچنان بر مسند ماندند.

یکی از این افراد مهرداد سالاری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه بود که خبر بازخریدی‌اش و مشمول شدنش در قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان توسط پایگاه اطلاع‌رسانی مرصاد با اسناد و ادله در گزارشی با عنوان «بازنشسته‌ها» دست راست استاندار کرمانشاه /آقای استاندار، الوعده وفا! » به این موضوع پرداخت و ثابت کرد که سالاری معاون استاندار کرمانشاه مشمول این قانون می‌شود.

اما مقاومت معاون استاندار کرمانشاه تا حدی بود که وی در گفتگو با خبرگزاری‌ها اعلام کرد که مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها نمی‌شود و بازنشسته نیست!

وی همچنین در گفتگو با خبرنگار مرصاد در مورد اینکه چرا با وجود مشمول شدن در این قانون از سمتش کناره‌گیری نمی‌کند اعلام کرد که « قراردادم با وزارت کشور است /آنها باید بگویند هستم یا نیستم» و با این اظهارات عملا توپ را به زمین وزارت کشور انداخت.

اما امروز استاندار کرمانشاه اعلام کرد که بعد از پیگیری‌ها و مداقه لازم از مراجع قانونی و طی روندی اداری با اعلام مراجع یاد شده که امروز واصل شد، آقای سالاری مشمول قانون منع به کارگیری بازنشسنگان تشخیص داده شد.

هرچند در این مدت برخی‌ها از جمله معاون استاندار کرمانشاه پایگاه اطلاع‌رسانی مرصاد را متهم به دروغ‌پردازی و شایعه‌سازی کردند، اما در آخر این خبر مرصاد بود که تایید شد و آنهایی که رسالت خبری خود در انعکاس واقعیات را به همراهی و چاپلوسی برای صاحبان منصبان فروختند هم مشخص شدند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لزوم به‌کارگیری ظرفیت‌های خالی تولید؛

مصری: توان تولید کشور 3 برابر میزان فعلی است

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با تاکید بر لزوم به‌کارگیری ظرفیت‌های خالی تولید گفت: توان تولید کشور 3 برابر میزان فعلی است.

پربازدیدها